Strona główna Wydarzenia Finansowanie dla firm całkowicie online

Finansowanie dla firm całkowicie online

0

Utrzymanie płynności finansowej w przedsiębiorstwie, biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami może być problematyczne. Stanie w kolejkach w bankach w oczekiwaniu na swoją kolej w celu złożenia wniosku o kredyt również jest o wiele trudniejsze niż jeszcze na początku roku. Rozwiązaniem problemów wielu firm może być finansowanie dla firm od PragmaGO®.

Stałe finansowanie, czy faktoring
Firmy, które współpracują ze stałymi kontrahentami, z pewnością powinny się szczególnie zainteresować usługą faktoringu. Dzięki niej mogą sfinansować faktury z długimi terminami płatności i cieszyć się gotówką, którą mogą wykorzystać np. na nowe inwestycje, czy uregulowanie bieżących zobowiązań. O faktoring w PragmaGO® mogą się ubiegać firmy niezależnie od tego, w jakiej branży działają i od jak dawna funkcjonują na rynku. Dodatkowo w ramach usługi oferowany jest także monitoring oraz ubezpieczenie należności.

Finansowanie faktur
Jeżeli Twój biznes opiera się na współpracy z różnymi kontrahentami PragmaGO® ma także propozycję dla Twojej firmy – finansowanie pojedynczych faktur. Niewątpliwe zalety tego rozwiązania to brak zbędnych formalności oraz umów, a także szybka decyzja – zaledwie w dwie godziny! Należy pamiętać jedynie o tym, że faktury nie mogą być fakturami przeterminowanymi. Faktura zgłoszona do finansowania zarówno w przypadku faktoringu, jak i finansowania pojedynczych faktur musi być zgłoszona minimum 7 dni przed upływem terminu płatności.

Finansowanie zakupów
Dzięki tej usłudze inwestycje w drogi sprzęt czy materiały przestają być problemem. Z finansowaniem zakupów od PragmaGO® możesz zrobić zakupy w dowolnym sklepie i rozłożyć płatność na wygodne dla Ciebie raty! Aby to zrobić, wystarczy zgłosić wniosek za pośrednictwem właściwego formularza. Co więcej – w momencie zgłoszenia pierwszej faktury, otrzymujesz limit, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy. Decyzja o przyznaniu finansowania podejmowana jest maksymalnie w ciągu dwóch godzin.

Cały proces online
PragmaGO® na długo przed pandemią przeniosła swoje usługi całkowicie do strefy online. Aby złożyć wniosek, wystarczy wejść na stronę htttps://pragmago.pl i wypełnić odpowiedni formularz w zależności od wybranej usługi. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości dostępni są konsultanci, którzy pomogą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. Akceptacja warunków odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces finansowania – klienci PragmaGO® chcąc zgłosić kolejne faktury do finansowania, nie muszą ponownie wypełniać wniosków, mogą je zgłosić za pomocą specjalnej Strefy Klienta. Prawda, że proste?

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRzeka Bystrzyca w pracy finalisty olimpiady ekologicznej
Następny artykułTop 6 zdrowych pogromców głodu