Strona główna Wydarzenia Drukarka HP idealna do domowego biura

Drukarka HP idealna do domowego biura

0

Nie tylko działalność gospodarcza, ale i zwykłe zarządzanie domem i budżetem wymagają posiadania drukarki. Sprawdź propozycje modeli wyróżniających się łatwą obsługą, dobrą prędkością druku i funkcjami takimi jak skanowanie, kopiowanie, sterowanie smartfonem czy wysyłanie plików prosto do chmury. Która drukarka HP znajdzie zastosowanie w Twoim domu?

Drukarka HP Laser 107a
Jeśli szukasz taniego w eksploatacji sprzętu, drukarki laserowe będą właściwym wyborem. Wyróżnia je wyjątkowo długa praca bez konieczności wymiany tonera. Dobrym przykładem jest popularna HP Laser 107a. Jej największe zalety to niska cena i dobry design. Trzeba pochwalić prostą, kompaktową konstrukcję ze składaną tacą na papier. Drukarka HP bez trudu zmieści się na biurku lub półce w domowej przestrzeni do pracy.

Wykorzystasz ją do monochromatycznych wydruków – dokumentów czy materiałów edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym. Przyzwoita prędkość druku (21 str./min) sprawi, że nie będziesz musiał czekać na nie zbyt długo. Obsługa drukarki HP Laser 107a jest banalnie prosta – poradzą sobie z nią nawet młodsi użytkownicy.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 5075 Ink Advantage
Prezentowany model drukarki HP potrafi już nieco więcej niż pierwsza propozycja w naszym zestawieniu. Przede wszystkim umożliwia drukowanie w kolorze z wykorzystaniem techniki laserowej. Oprócz tekstu z powodzeniem wykona wydruk grafiki lub fotografii. Jak na urządzenie wielofunkcyjne przystało, zeskanuje też dokumenty i w prosty sposób zapisze je na Twoim komputerze. Jesteś więc w stanie zdigitalizować całe swoje domowe archiwum lub przesłać komuś skan dokumentu, kiedy tylko potrzebujesz. Drukarka laserowa ze skanerem znajdzie zastosowanie, szczególnie jeśli prowadzisz swój biznes i nieobce są Ci gromadzące się faktury i rachunki.

Szybkość druku monochromatycznego wynosi 20 str./min, a kolorowego – 17 str./min. Na pewno docenisz wygodę użytkowania sprzętu od marki HP. Drukarka łączy się z komputerem za pomocą Wi-Fi lub standardowego kabla USB. Dodatkowo posiada port USB, do którego podłączysz pendrive. Drukując pliki bezpośrednio z niego, oszczędzasz swój cenny czas.

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9020
Jeżeli szczególnie zależy Ci na oszczędności czasu, wybierz nieco bardziej zaawansowany technologicznie model HP OfficeJet Pro 9020. Ta drukarka laserowa kolorowa ze skanerem dzięki funkcji Smart Tasks przyspiesza powtarzające się etapy zadań. Umożliwi Ci skanowanie dokumenty z poziomu telefonu, wysyłanie ich do chmury za pomocą jednego kliknięcia czy tworzenie edytowalnych dokumentów. Na swojego smartfona otrzymasz także powiadomienia o czasie drukowania, skanowania czy kopiowania. Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje bezprzewodowe połączenie Wi-Fi, a dodatkowo również sieć Ethernet.

Czytelny kolorowy wyświetlacz pozwoli bez trudu sterować drukarką. Dobrze zaprojektowane podajniki (standardowy na 250 kartek i automatyczny na 35 arkuszy) – oraz opcja dwustronnego drukowania dodatkowo ułatwią Ci pracę w domowym biurze. Szybkość druku w czerni wynosi 24 str./min, zaś w kolorze – 20 str./min. Stosując oryginalny tusz do drukarki HP, który wyróżnia się wysoką wydajnością, wydrukujesz jeszcze więcej dokumentów i zdjęć. Wydruki trzeba pochwalić za wyjątkową głębię czerni. Rozdzielczość obrazów zarówno w czerni, jak i w kolorze, wynosi 1200 x 1200 dpi.

/Artykuł sponsorowany/