Strona główna Temat dnia Weekend zniżek w Palarni Blend

Weekend zniżek w Palarni Blend

0

Lokalna palarnia kawy, z siedzibą w Pszennie, hucznie świętuje wprowadzenie swojej nowej mieszanki. O tym dlaczego jest wyjątkowa oraz o obecnym funkcjonowaniu Palarni Blend opowiada jej właściciel – Paweł Żyłka.

Jak wygląda praca w ostatnim czasie?
Intensywnie, z zachowaniem środków ostrożności. Do Wielkanocy dowoziliśmy kawę lokalnie oraz realizowaliśmy zamówienia z całej Polski – dzięki obecności naszej strony w Internecie. Otrzymaliśmy dużo życzliwości i dobrej energii, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.

Co to za okazja do świętowania?
Przede wszystkim w planach była powtórka z grudnia i dzień otwarty, ale z oczywistych względów nie jest to możliwe. Świętujemy naszą nową mieszankę kawy z panterą na etykiecie o nazwie CZORNA. CZORNA, to mieszanka kawy w dobrej cenie – w normalnej ofercie będzie kosztować 68zł/kg, a przy weekendzie zniżek będzie można zaprzyjaźnić się z naszą panterą w cenie kaw dostępnych w supermarketach. CZORNA to kawa z pazurem – wyrazista, zdecydowana i o niskiej kwasowości. Jej profil smakowy to mocne nuty kakao, słodycz miodu, orzechy oraz bardzo delikatna kwasowość cytrusów. Sprawdzi się zarówno w ekspresie, jak również jako parzona w szklance. Jest to mieszanka trzech Arabik i Robusty (80%/20%). Bardzo zależało nam, by nie było czuć tego specyficznego posmaku jaki daje Robusta. Chcemy, by świeża i aromatyczna kawa była dostępna dla każdego i stąd pomysł na CZORNĄ PANTERĘ.

Jak wygląda zapowiadana promocja?
Przez cały majowy weekend będzie aktywny kod rabatowy: LOKALNAKAWA i obniży wartość całego zamówienia o 10%, zamówienie można złożyć poprzez stronę internetową www.palarniablend.pl (kod do wpisania przed dokonaniem płatności), telefonicznie: 533881208 lub mailowo: sklep@palarniablend.pl. Rabat zostanie uwzględniony niezależnie od formy zamówienia. Serdecznie zachęcamy do spróbowania świeżo palonej kawy z lokalnej palarni. Aromat ziaren prosto z pieca jest to coś, w czym łatwo się zakochać.

/Artykuł sponsorowany/