Strona główna Temat dnia Siemens NX CAM — kompletne oprogramowanie do efektywniejszego wytwarzania lepszych części

Siemens NX CAM — kompletne oprogramowanie do efektywniejszego wytwarzania lepszych części

0
Efektem współpracy firmy Siemens – lidera w dziedzinie zaawansowanej technologii sterowań numerycznych do obrabiarek i urządzeń napędowych oraz programistów programów typu CAD/CAM jest kompleksowy system do tworzenia lepszych części – oprogramowanie Siemens NX CAM. Stosowane zazwyczaj w branży Automotive, ma za zadanie usystematyzować i usprawnić obsługę całego procesu od projektowania po produkcję obrabiarek.

Odpowiednio dobrane do specyfiki branży produkcyjnej oprogramowanie, może usprawnić i przyśpieszyć cały proces programowania – w przypadku NX CAM nawet do 90%. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, licznym tutorialom i graficznym rozwiązaniom udało się stworzyć zaawansowany program CAM, który jest jednocześnie prosty w obsłudze. Pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe polskiego partnera firmy Siemens – CAMdivision – sprawia, że Siemens NX CAM można dostosowywać do specyfiki firmy, wybierając moduły, które będą najbardziej użyteczne. Choć praca inżyniera kojarzy się z wykonywaniem samodzielnych projektów, w przypadku większych firm istotne jest usystematyzowanie pracy zespołowej. To jeden z wielu atutów oprogramowania NX CAM Siemens, które w prosty sposób pozwala na edycję projektu, a także zobrazowanie efektu końcowego czy nawet rzeczywistego ruchu obrabiarki, biorąc pod uwagę m.in. prędkość pracy.

Na polskim rynku program NX CAM posiada odpowiednie wsparcie, które możemy uzyskać nabywając go za pośrednictwem firmy CAMdivision, która zapewni serwis, wdrożenie systemu, a także pełną opiekę techniczną i szkoleniową. Nie bez znaczenia jest to, że CAMdivision w pełni przetłumaczyła programy CAM Siemens, co znacznie ułatwia korzystanie z zaawansowanych modułów, a także same początki pracy w programie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalności programów typu CAM i CAD, skontaktuj się z oficjalnym partnerem handlowym firmy Siemens – CAMdivision. Istnieje możliwość darmowego przetestowania systemu, a także kontaktu telefonicznego przez stronę partnera.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł30-lecie samorządu terytorialnego ze wspomnieniami i podziękowaniami. Epidemia uniemożliwiła świętowanie
Następny artykułNajstarszy magazyn dla dzieci w Europie świętuje swoje urodziny – Świerszczyk ma już 75 lat!