Strona główna Temat dnia Nowoczesne badanie wzroku w nowym salonie optycznym Glass

Nowoczesne badanie wzroku w nowym salonie optycznym Glass

0

Nowy salon optyczny Glass w centrum Świdnicy proponuje nowoczesne spojrzenie na korekcję i ochronę wzroku. To obowiązkowy punkt na mapie miasta dla fanów mody okularowej. Otwarcie salonu optycznego Glass już w sobotę, 23 maja!

W Glass znajdą Państwo wyłącznie najlepsze i sprawdzone produkty zarówno w zakresie szkieł, jaki i opraw okularowych – oryginalne kolekcje markowych opraw takich jak: Prada, Michael Kors, Versace, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger, Carrera, Calvin Klein, Marc O’Polo, Vogue, Ray-Ban i wiele innych – mówi właścicielka salonu Maria Kwiatkowska.

Glass stawia na jakość oraz nowoczesność, oferuje również profesjonalne badanie optometryczne na najbardziej zaawansowanym sprzęcie – jako jedyny salon optyczny na naszym terenie posiada skaner optyczny DNEye® , który pozwala na wykonanie dokładnej mapy rogówki i pomiar aberracji, co w efekcie gwarantuje idealną korekcję wzroku. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają astygmatyzm oraz noszących okulary progresywne. Przy tak zaawansowanych konstrukcjach szkieł okularowych dokładność pomiarów oraz precyzja wykonania jest kluczowa dla komfortowego i wyraźnego widzenia – zauważa.

Precyzyjny pomiar oka w 3D pozwala na uwzględnienie wyników badania przy projektowaniu szkieł okularowych, zapewniając komfortowe i wyraźne widzenie jak nigdy wcześniej.

Aby zmierzyć wszystkie parametry konieczne do stworzenia idealnych okularów po badaniu wykonywany jest również dodatkowy pomiar w wybranych oprawach okularowych za pomocą urządzenia ImpressionIST®, które wykorzystując obraz z kamer z dwóch różnych perspektyw umożliwia najdokładniejszy montaż soczewek na podstawie szeregu parametrów, takich jak: rozstaw źrenic, wysokość montażu, zakrzywienie oprawy, kąt pantoskopowy, odległość soczewki od oka. W tak wykonanych okularach widzenie jest wyraźniejsze i bardziej komfortowe.

Zapraszamy do naszego salonu i gabinetu! W związku z obecną sytuacją badanie wzroku przeprowadzamy w bezpiecznych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub on-line – dodaje.

GLASS nowoczesny salon optyczny
ul. Długa 1
Świdnica
tel. 780 058 716
mail: kontakt[email protected]
Facebook: GLASSoptyk
Instagram: glassoptyk

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. Przybywa wyzdrowień
Następny artykułPoszukiwany ukrył się w skrzyni na pościel