Strona główna Temat dnia Kotary drzwiowe- skuteczna alternatywa dla klasycznych drzwi

Kotary drzwiowe- skuteczna alternatywa dla klasycznych drzwi

0
Kotary drzwiowe to wykonane z miękkich, nakładających się na siebie pasów z tworzywa PCV, które dedykowane są do montażu w przejściach magazynowych, śluzach transportowych, wszelkiego rodzaju zakładach przemysłowo-produkcyjnych, a także chłodniach. Ze względu na swoją budowę, ułatwiają przechodzenie między pomieszczeniami i obszarami roboczymi, jednocześnie niwelując przepływ powietrza, dostęp ptaków oraz owadów.

Dlaczego warto stosować kotary na drzwi

Kotary drzwiowe posiadają wiele zalet, do których można zaliczyć między innymi w pełni bezpieczne dla użytkowników wykonanie, za sprawą zaokrąglonych krawędzi pasów. Użyty do ich produkcji materiał posiada także właściwości samogasnące, które niwelują rozprzestrzenianie się ognia w razie pożaru. Dodatkowo kotary na drzwi w odróżnieniu od tradycyjnych drzwi, w pełni przepuszczają promienie słoneczne, a jednocześnie są uodpornione na działanie promieniowania UV. Dzięki czemu zamontowane na wejściach do magazynów lub hal produkcyjnych nie ograniczają widoczności otoczenia wokół budynku. Kotary na drzwi to także świetny sposób na zredukowanie w znaczny sposób poziomu hałasu pomiędzy stanowiskami roboczymi lub pomieszczeniami na halach produkcyjnych. Po ich zastosowaniu hałas zostaje bowiem zniwelowany nawet o 30 decybeli.

Gdzie kupić kotary drzwiowe
Wysokiej jakości, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie czynników zewnętrznych kotary na drzwi w swojej ofercie posiada sklep https://www.kurtynypasowe.pl/. Sklep ten oferuje zarówno klasyczne kotary drzwiowe, jak i te przystosowane do warunków chłodniczych. Dodatkowo wchodząc na jego stronę, za pomocą dostępnego na niej kalkulatora można w szybki i łatwy sposób obliczyć koszt kurtyny paskowej. Wystarczy podać szerokość i wysokość otworu, a także zgodną z potrzebami szerokość pasów i sposób ich zachodzenia na siebie, aby już po chwili otrzymać gotową wycenę.

Jak montować kotary drzwiowe
Zamawiając kotary na drzwi z polecanego sklepu, klient otrzymuje w ciągu 48 godzin wykonaną pod wymiar kurtynę, która posiada w przesyłce wszystkie niezbędne do jej montażu elementy. Na stronie sklepu można także znaleźć czytelny instruktaż, który w jasny sposób objaśnia jak wykonać montaż kotary na drzwi.

Podsumowując, kotary na drzwi to wygodny i w pełni bezpieczny sposób na zastąpienie drzwi między przejściami w halach magazynowych, produkcyjnych, a w także chłodniach i mroźniach. Ograniczają one przepływ powietrza, kurzu i innych elementów między pomieszczeniami, przepuszczając jednocześnie promienie słoneczne zachowując funkcjonalność przejść w ciągach komunikacyjnych.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKoniec z noszeniem maseczek? Wiceminister zdrowia zapowiada możliwe zmiany
Następny artykułPiąta ofiara koronawirusa w powiecie świdnickim. Wyzdrowiało 11 mieszkańców