Strona główna Wydarzenia Świdnica Kartka dla bohatera od przedszkolaków z „Frajdy”

Kartka dla bohatera od przedszkolaków z „Frajdy”

0

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Frajda” w Świdnicy włączyły się do akcji „Kartka dla bohatera”.

Piękne prace wykonane przez dzieci zostały wydrukowane i w formie plakatów przekazane do szpitala Latawiec oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy w Świdnicy, Specjalistycznego Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu, Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy, Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy, Urzędu Miasta Świdnica.

Jesteśmy bardzo dumne z naszych przedszkolaków, dlatego chcemy pochwalić się pięknymi pracami. Z wszystkich prac zrobimy też wystawę w oknach naszego przedszkola, aby każdy kto tamtędy będzie przechodził, zarażał się optymizmem i nadzieją  od naszych przedszkolaków – podkreśla Agnieszka Pieszczoch z Niepublicznego Przedszkola „Frajda” przy ul. Galla Anonima 3 w Świdnicy.

/opr. red./

Poprzedni artykułJak przygotować się na czworonożnego członka rodziny
Następny artykułCo dalej z wyborami prezydenckimi?