Strona główna Kultura Informacja Turystyczna i Wieża Ratuszowa czekają na turystów

Informacja Turystyczna i Wieża Ratuszowa czekają na turystów

0

Od soboty, 9 maja ponownie otwarta zostanie Informacja Turystyczna oraz Wieża Ratuszowa. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających oraz personelu wprowadzone zostaną specjalne warunki korzystania z usług Informacji i zwiedzania wieży.

W Informacji Turystycznej przebywać będzie można jedynie w maseczkach. W lokalu obowiązuje zakaz ich ściągania. Zaleca się także noszenie rękawiczek ochronnych. Po wejściu do lokalu należy zdezynfekować ręce. Towar podawać będzie wyłącznie sprzedawca. W Informacji Turystycznej przebywać będzie mogła tylko 1 osoba.

Wieżę Ratuszową zwiedzać będzie można samodzielnie, nie dotyczy to jednak  rodzin. Wstęp dozwolony będzie jedynie w maseczkach, a po wejściu należy zdezynfekować ręce. Zaleca się również noszenie rękawiczek ochronnych. W obiekcie będzie mogło przebywać jednorazowo maksymalnie 10  osób. Należy także zachować bezpieczną odległość 2 metrów od siebie. Z windy na parterze będą mogły jednocześnie korzystać dwie osoby, a z windy na II piętrze cztery osoby (nie dotyczy to rodzin).

/Informacja UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułSkromne obchody święta patrona diecezji świdnickiej
Następny artykułSzukają imion dla nowych autobusów. Zgłoszono 156 propozycji