Strona główna 0_Slider Galeria Świdnicka ponownie otwarta

Galeria Świdnicka ponownie otwarta

8

Od 4 maja, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja, sklepy w centrach handlowych mogą ponownie otworzyć się dla swoich klientów.

Zdecydowana większość najemców Galerii Świdnickiej otworzyła swoje salony. Zamknięte pozostają jedynie sklepy: Reserved, Mohito, House, Cropp, Sinsay.

Zgodnie z rozporządzeniem, nadal nieczynne pozostają także: kino Cinema 3D, klub Fitness World, biuro podróży Rapala, plac zabaw Kinder Planeta oraz restauracja Marrakesz. KFC nadal realizuje jedynie zamówienia z dostawą do domu lub na wynos, spożywanie posiłków na miejscu nie będzie możliwe do odwołania.

Zarząd Galerii Świdnickiej informuje, że w związku z ponownym otwarciem nadal prowadzone będą działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa Klientom. Na terenie galerii dostępne są pojemniki z płynem odkażającym, a regularnej dezynfekcji podlegają wszelkie elementy powierzchni wspólnych, w tym: drzwi, poręcze, klamki oraz toalety.

Galeria Świdnicka apeluje też do klientów, aby zachowali odpowiednie środki ostrożności. Podczas wizyty w centrum należy zachować odpowiedni dystans od innych osób, bezwzględnie zasłaniać nos i usta, używać rękawiczek jednorazowych, w miarę możliwości korzystać z transakcji bezgotówkowych.

/Komunikat Galerii Świdnickiej/
Fot. główna Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułPowiększyła się liczba zakażeń z ogniska Domu Seniora
Następny artykuł20-latek uciekał przed policjantami