Strona główna Sport Siatkówka Trenuj w domu, weź udział w konkursie i zgarnij nagrody…

Trenuj w domu, weź udział w konkursie i zgarnij nagrody…

0

Polski Związek Piłki Siatkowej wspólnie z firmą Ferrero Polska, który jest współorganizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving przygotował konkurs dla wszystkich uczestników 26. edycji tego największego turnieju minisiatkówki w Europie.

Do wygrania jest siedem zestawów do gry w siatkówkę oraz gadżety. W skład jednego zestawu wchodzi siatka z antenkami i 5 piłek, a także worek sportowy, komin sportowy, smycz. Przewidziane są także trzy nagrody specjalne – plakaty z reprezentantami Polski.

Od kilku tygodni w naszym kraju zmagamy się z epidemią koronawirusa. Zamknięte są szkoły i wszelkie ośrodki, w których można było aktywnie spędzić czas wolny. W aktualnej sytuacji najlepiej przyłączyć się do akcji #zostańwdomu – do której serdecznie zachęcamy. W tych szczególnych chwilach, kiedy spędzamy dużo czasu w domu, nie można zapominać o ćwiczeniach i zabawach ruchowych. Od poniedziałku, 6 kwietnia w mediach społecznościowych Polska Siatkówka można odbyć specjalny trening pod kierunkiem Doroty Świeniewicz. Dwukrotna mistrzyni Europy przygotowała bowiem cykl treningów przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Z tej okazji postanowiliśmy również zorganizować konkurs #Trenujęwdomu – skierowany do wszystkich młodych adeptów siatkówki, którzy biorą czynny udział w tegorocznej 26. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving 2020 – wyznają organizatorzy konkursu.

Co trzeba zrobić? Zasady są bardzo proste. Nagrać swoją rozgrzewkę, zestaw ćwiczeń lub trening, który można przeprowadzić w swoim domu. Można do wspólnych ćwiczeń zaprosić mamę, tatę, siostrę lub brata. Dopuszcza się możliwość, aby uczestnik konkursu przesłał więcej, niż jedną pracę konkursową. Nie zapominajmy, że czas w domu, to świetna okazja do dobrej zabawy, radości, uśmiechu, a także zapewnienie naszemu ciału tak ważnej i potrzebnej aktywności sportowej.

Zamieszczając pracę pod postem uczestnik konkursu zobowiązany jest podać imię i nazwisko autora pracy oraz nazwę drużyny, która bierze udział w turnieju Kinder Joy of Moving 2020, a także kategorię, w której uczestniczy w tegorocznych zawodach („2”, „3” „4”). Ponadto swoją pracę należy oznaczyć trzema specjalnymi hasztagami #trenujęwdomu, #kinderjoyofmoving, #joyoyofmoving. Prace konkursowe należy zamieścić w komentarzu pod wydarzeniem, jakie zostało utworzone na profilu Polska Siatkówka – Konkurs #Trenujęwdomu (Link do wydarzenia – https://tiny.pl/7qn7l). Na prace czekać będziemy do 30 kwietnia 2020 roku. Zachęcamy również do zamieszczania prac konkursowych na Instagramie, oznaczając profil Kinder Joy of moving oraz Polska Siatkówka. Nie zapomnijcie o wcześniej wspomnianych hasztagach – #trenujęwdomu, #kinderjoyofmoving i #joyoyofmoving – dodają pomysłodawcy tego przedsięwzięcia.

W związku z tym, że zawodniczki i zawodnicy turnieju Kinder Joy of Moving to dzieci i młodzież w wieku 10-12 lat – mogą one nie posiadać własnego konta na Facebooku. W takiej sytuacji dopuszczalne jest, aby pracę konkursową zamieścił rodzic lub opiekun prawny. Komisja Konkursowa oceniając zgłoszenia weźmie pod uwagę oryginalność przesłanych prac przez uczestników. O wynikach konkursu poinformuje w specjalnym poście na profilu Facebook Polska Siatkówka – do 10 maja 2020 roku. O przyznaniu nagrody uczestnik zostanie powiadomiony drogą mailową lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane kibicom Polskiej Siatkówki oraz w mediach społecznościowych Polskiej Siatkówki, a także Kinder Joy of moving.

Niech radość zawsze wygra!

Regulamin konkursu #Trenujęwdomu

/Polski Związek Piłki Siatkowej/

Poprzedni artykułByły prezydent Świdnicy zostanie ministrem nauki i szkolnictwa wyższego
Następny artykułPSZOK nieczynny do 4 maja