Strona główna 0_Slider Trenuj w domu, podtrzymuj formę i bądź aktywny!

Trenuj w domu, podtrzymuj formę i bądź aktywny! [VIDEO]

0

W ostatnich tygodniach spędzamy w domu większość czasu. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować ze wszystkich aktywności fizycznych, a młodzi sportowcy i nie tylko oni, mogą wykonywać w domu różnego rodzaju ćwiczenia, które podtrzymają formę oraz kondycję. Zachętę i nagrania instruktazowe można znaleźć w sieci.

Z inicjatywą wyszedł choćby Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica, który przygotował w ostatnich tygodniach dla swoich młodych piłkarzy kilka materiałów szkoleniowych. Na celu jest oczywiście potrzymanie formy i kondycji zawodników. Trener biało-zielonych grup żaków z rocznika 2012, Andrii Kozachenko prezentuje ćwiczenia, które śmiało mogą wykonywać zarówno młodsi, jak i starsi sportowcy. Wystarczy w zasadzie piłka i trochę wolnego miejsca.

Zestaw ćwiczeń nr 1:

Zestaw ćwiczeń nr 2:

Zestaw ćwiczeń nr 3:

Zapraszamy do wspólnych, domowych treningów z Miejskim Klubem Sportowym Polonia-Stal Świdnica. To trudny czas dla przedstawicieli piłki nożnej, ale również wszystkich dyscyplin sportowych. Nie możemy trenować w taki sposób, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni. Dla sportowców, którzy solidnie przepracowali ostatnie miesiące, a nawet lata, podtrzymywanie formy i kondycji w tym okresie jest niezmiernie ważne – przekazują przedstawiciele MKS Polonia-Stal Świdnica.

/VIDEO: Polonia-Stal Świdnica/

Poprzedni artykułZ żywopłotów zostały kikuty. Spółdzielnia przekonuje, że cięć chcieli mieszkańcy
Następny artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. Stan na 19 kwietnia