Strona główna Wydarzenia Pokazy laserowe – sposób na wyjątkową atrakcję weselną

Pokazy laserowe – sposób na wyjątkową atrakcję weselną

0
Pokazy laserowe mogą być organizowane nie tylko w ramach koncertów czy imprez masowych i plenerowych. Stanowią świetną atrakcję również na weselach. Doświadczony fotograf uchwyci piękne kadry Państwa Młodych na tle wielobarwnych świateł laserów, co będzie stanowiło doskonałą pamiątką na lata, ale też pretekst do pochwalenia się zdjęciami wśród znajomych i w mediach społecznościowych.
pokazy laserowe

Pokazy laserów z roku na rok zyskują coraz większą popularność jako jedna z atrakcji weselnych. Państwo Młodzi, chcąc się wyróżnić, decydują się na laser show, będące doskonałym sposobem na zabłyśnięcie wśród wszechobecnych fotobudek. Największą zaletą pokazu laserowego jest fakt, iż może on się odbyć zarówno na sali weselnej, jak i na zewnątrz. Niesprzyjające warunki atmosferyczne lub brak stosownego miejsca na zewnątrz, nie mają tu większego znaczenia, wystarczy odpowiednio wcześnie poinformować o zmianie planu – jeżeli nie ma ku temu przeciwwskazań, na przykład w postaci kierownika sali, jeszcze tego samego dnia, sprzęt może zostać rozstawiony we wskazanym przez Państwo Młodych miejscu.

laser show

Pokazy laserowe
Do tej pory pokazy laserowe można było oglądać w czasie koncertów lub imprez plenerowych, jako oddzielne show, najczęściej kulminacyjne. Z czasem jednak, gdy zaczęło brakować pomysłów na wyróżnienie się na własnym weselu, a uzyskanie zgody na pokaz fajerwerków okazywało się niemożliwe do zrealizowania, zaczęto zwracać się w stronę pokazów laserowych.

Nowoczesne show szybko znalazło wielu zwolenników, czego niezbitym dowodem stali się zachwyceni goście i wzrost zainteresowania tym rozwiązaniem.

Wirujące, kolorowe płaszczyzny, które sprawiają wrażenie realnych i możliwych do dotknięcia, a to wszystko w towarzystwie sztucznej mgły, przyczyniają się do powstawania pięknych zdjęć z tego wydarzenia, będących pamiątką nie tylko ślubu i wesela, ale także pokazu laserowego.

Wiele osób w czasie wesela ma pierwszy raz okazję zobaczyć na własne oczy laser show. Zapewnia to jeszcze większe wrażenia wizualne, których nigdy wcześniej goście nie doświadczyli. Jeżeli szukamy sposobu na wyróżnienie naszego wesela na tle innych lub chcemy sprawić Państwu Młodym wyjątkową niespodziankę, doskonałym rozwiązaniem będzie pokaz laserowy, który na długo zapadnie w pamięci uczestnikom imprezy.

Pokazy laserowe znajdziesz tutaj.

Pokaz laserowy na weselu – wyróżnij się!
W wielu miejscach możliwości zorganizowania atrakcji dla gości jest mocno ograniczona. Niestety, niewiele sal jest idealnych pod każdym względem. Bardzo często piękny wystrój lub dobra lokalizacja nie idą w parze z ładnym ogródkiem lub możliwością zorganizowania w pobliżu czegokolwiek. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest pokaz laserowy, który odbędzie się wewnątrz sali.

Jeżeli pokaz laserowy jest niespodzianką dla gości czy dla Państwa Młodych, może zostać zorganizowany na zewnątrz. Nie ma tu takich przeciwwskazań, jak w przypadku pokazu fajerwerków, które niejednokrotnie wymagają uzyskania odpowiednich pozwoleń, a przy tym są szkodliwe dla środowiska i dla samych oglądających. Osoby mieszkające w pobliżu sali weselnej również nie będą zachwycone odgłosami zakłócającymi ciszę nocną.

Pokazy laserowe nie wymagają uzyskania zgody, nie są też szkodliwe ani dla środowiska, ani dla widzów.

pokaz laserow

Pokazy laserowe a efekty
Pokazy laserowe odbywają się w towarzystwie sztucznej mgły. Jest ona całkowicie bezpieczna dla zdrowia, a używa się jej do spotęgowania efektu wizualnego.

Laser show może zostać rozbudowane również o wyrzutnie ognia i dodatkowy laser, który na ścianie może wyświetlać obraz, napis lub jedno i drugie. W przypadku grafiki należy pamiętać, że laser nie jest rzutnikiem i nie da się ze szczegółami oddać na przykład fotografii. W tej sytuacji warto zdecydować się na prosty przekaz, jak na przykład „rysujące się” serce z napisem „Kocham Cię”.

Pokaz laserowy odbywa się przy akompaniamencie muzyki. Może zostać ona dobrana przez wykonawcę laser show oraz może być zasugerowana przez Państwo Młodych. Warto pamiętać, że pokaz laserowy trwa około 15 minut.

Podsumowanie
Pokazy laserowe doskonale sprawdzają się zarówno podczas imprez plenerowych, jak i jako niezapomniana oraz wyjątkowa atrakcja weselna.

/Artykuł sponsorowany/