Strona główna Sport Inne Zostań w domu, graj w ping ponga z PSE

Zostań w domu, graj w ping ponga z PSE

0

Czas epidemii możemy wykorzystać aktywnie, przekonują do tego Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – realizatorzy III edycji Programu „Pingpongowe Marzenia z PSE”, w której bierze udział Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy.

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję programu „Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego. Uczestnicy Programu – dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, a zajęcia są prowadzone przez ponad 100 trenerów. Jedną ze szkół kontynuujących swój udział w programie jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami polskiej kadry narodowej zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach. Na kanałach social media PZTS publikowane są filmy instruktażowe, w których zawodnicy reprezentacji Polski pokazują pomysły na treningi, które można wykonywać w czasie epidemii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pzts.pl oraz na profilu na Facebooku – Polski Tenis Stołowy.

/PZT/

Poprzedni artykułLimity klientów i obowiązkowe rękawiczki w sklepach, konieczność zachowania 2 metrów odstępu od innych ludzi. Rząd zaostrza ograniczenia
Następny artykułSposób na zadbane stopy