Strona główna Wydarzenia Świdnica Zamkną świdnicki PSZOK w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Zamkną świdnicki PSZOK w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

0

Od poniedziałku znajdujący się przy ulicy Metalowców w Świdnicy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostanie zamknięty.

W związku z dynamicznie rozwijają, się i niebezpieczną sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, z uwagi na trwający stan zagrożenia zdrowia i w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym — Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. w Świdnicy informuje, że w celu zapobiegania i ograniczenia rozprzestrzeniania się w/w zagrożenia ograniczony zostanie kontakt z klientami.

W związku z tym, że na terenie ZOM Sp. z o.o. w Świdnicy prowadzony jest Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), od dnia 16 marca 2020 roku do końca miesiąca marca 2020 roku, odpady nie będą przyjmowane i w tym czasie PSZOK będzie nieczynny. Informacja będzie umieszczona na terenie zakładu oraz na naszej stronie internetowej www.zomswidnica.pl W przypadku jakichkolwiek zmian, będziemy informować na bieżąco – poinformowano w komunikacie wydanym przez ZOM.

/ZOM, opr. mn/