Strona główna Wydarzenia Świdnica Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego odwołuje egzaminy, kursy i szkolenia

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego odwołuje egzaminy, kursy i szkolenia

0

W związku ze wzmożonym okresem zachorowań na chorobę pochodzenia wirusowego, w tym wystąpieniem na obszarze województwa dolnośląskiego potwierdzonych przypadków zachorowań na COVID-19 wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o zdrowie osób egzaminowanych, jak również pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu i oddziałów terenowych, w porozumieniu z marszałkiem województwa podjęta została decyzja o zawieszeniu od dnia 16 marca do 25 marca 2020 roku przeprowadzania egzaminów państwowych oraz szkoleń i kursów.

Decyzja ma na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa i wpisuje się w ogólne działania podejmowane przez rząd i władze województwa dolnośląskiego w tym zakresie.

Osoby, które miały zaplanowane egzaminy lub szkolenia w okresie zawieszenia działalności WORD, proszone są o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta WORD w celu ustalenia nowego terminu egzaminu lub szkolenia. Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy i szkolenia pozostają na indywidualnych kontach klientów do wykorzystania.

W Wałbrzychu, Świdnicy i w Kłodzku odwołane są również wszystkie jazdy próbne po placu manewrowym WORD. Dotyczy zarówno umów stałych, jak i rezerwacji indywidualnych.

Telefony do Działu Obsługi Klienta:

Wałbrzych – (74) 665-91-16 w godz. 08:00 – 15:00

Świdnica – (74) 857-32-98 w godz. 08:30 – 15:00

Kłodzko – (74) 867-40-24 w godz. 08:30 – 15:00

/WORD Wałbrzych, opr. mn/

Poprzedni artykułObrazy na płótnie do sypialni
Następny artykuł67 mieszkańców powiatu świdnickiego objętych kwarantanną