Strona główna Temat dnia Warsztaty wokalno-taneczne z Alicją Janosz i Giną w Świdnicy

Warsztaty wokalno-taneczne z Alicją Janosz i Giną w Świdnicy

0

Już 28 marca w Świdnicy odbędą się wyjątkowe warsztaty dedykowane wszystkim dzieciom. Małgorzata Włosińska zwana „Giną” we współpracy z przedszkolem językowym „Abracadabra” zaprasza na zajęcia wokalno- taneczne. Gościem i nauczycielem, który je poprowadzi, będzie zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol” – Alicja Janosz!

Alicja Janosz to także laureatka wielu festiwali w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma 3 solowe płyty, w tym dwie złote. Tworzy piosenki i koncertuje. Z powołania jest też propagatorką rodzicielstwa, bliskości i zdrowego odżywiania. Pisze felietony do magazynu „EKOSTYLE”.

Właśnie pod okiem Alicji i tancerki Giny dzieci w Świdnicy będą miały szanse odkrywać i szlifować swoją pasję do tańca i muzyki. Warsztaty odbędą się w przytulnej i ciepłej przestrzeni przedszkola „Abracadabra”. Ich program to autorski pomysł świdnickiej tancerki i piosenkarki.

Warsztat taneczny będzie prowadzony przez Ginę, która od dawna współpracuje z przedszkolem językowym „Abracadabra”. Z wykształcenia jest nauczycielką Edukacji Przedszkolnej, a także tancerką i instruktorką tańca. Realizuje zajęcia w szkołach tańca w Świdnicy, a także w całej Polsce. Uczestniczy w wielu projektach i eventach tanecznych. Od wielu lat podróżuje na Jamajkę, gdzie ma szansę szkolić się od najlepszych karaibskich tancerzy.

Warsztat zaplanowano w 3 grupach wiekowych:

  • od 3 do 4 roku życia
  • od 5 do 6 roku życia
  • od 7 do 10 roku życia

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Koszt warsztatów: 100 zł. W cenę wliczone są: warsztat wokalny – 40 minut z Alicją Janosz, a także warsztat taneczny – 40 minut z Giną.

Bilety dostępne w przedszkolu ABRACADABRA:
ul. Podchorążych 4 (biuro główne, dyrekcja)
ul. Jagiellońska 5
ul. Kilińskiego 35a
58-100 Świdnica

Zgłoszenie można nadsyłać także na maila: [email protected]

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZwycięski finisz serii sparingów, czas na mecze o stawkę [FOTO]
Następny artykułFilmowcy zawitali do Dobromierza