Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Urząd Gminy Świdnica zmienia zasady przyjmowania interesantów i ogłasza zmiany dotyczące planowanych...

Urząd Gminy Świdnica zmienia zasady przyjmowania interesantów i ogłasza zmiany dotyczące planowanych wydarzeń

0

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo klientów Urzędu Gminy Świdnica, urzędnicy proszą o składanie dokumentów poprzez platformę E-PUAP, drogą elektroniczną, a wszelkie pytania kierować na za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku braku możliwości przesłania dokumentów w formie elektronicznej prosimy o składanie dokumentów bezpośrednio na sali operacyjnej Urzędu Gminy Świdnica – punkt informacyjny stanowisko nr 100, w utworzonej STREFIE KLIENTA. W trosce o dobro innych klientów, jak również pracowników ich obsługujących zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum – apelują urzędnicy.

W ramach przyjęć interesantów w sprawach skarg i wniosków, wójt gminy Świdnica oraz zastępca wójta gminy będą udzielali informacji wyłącznie telefonicznie w każdy wtorek w godz. od 10.00 do godz. 16.00. Można także kontaktować się drogą e-mailową na adres urzad@gmina.swidnica.pl.

Od 12 marca do 26 marca swoją działalność zawiesza Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Witoszowie Dolnym. Odwołany został także Charytatywny Festyn Sportowy dla Asi Malinowskiej, zaplanowany na niedzielę, 15 marca br. W tym roku nie odbędzie się Gminny Jarmark Wielkanocny w Pszennie, planowany na sobotę 4 kwietnia. Wstrzymane zostanie także wznowienie po zimowej przerwie działalności EKO TARGOWISKA w Pszennie.

/UG Świdnica, opr. mn/