Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica „SwapDays – Dni Wymiany” z okazji Dnia Kobiet

„SwapDays – Dni Wymiany” z okazji Dnia Kobiet

0

Z okazji Dnia Kobiet, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, zaprasza na „SwapDays – Dni Wymiany” w Krzyżowej.Podobnie jak w poprzednim roku, każdy uczestnik wydarzenia może wziąć jakiekolwiek rzeczy, które się mu podobają i zostawić te, które chciałby oddać.Dni Wymiany to wydarzenie, na które każdy może przynieść niepotrzebne już rzeczy (ubrania, akcesoria, książki, buty, zabawki itd.) i wymienić na coś, co bardziej mu się przyda. Jedyny warunek – przyniesione rzeczy muszą być w dobrym stanie.Wydarzenie to wpisuje się w działania „zero waste” i ekologiczne inicjatywy Fundacji. Akcje wymiany ubrań zyskują na popularności. Ich celem jest na dwanie rzeczom „drugiego życia”, by nie wyrzucać starych i nie kupować w kółko nowych.

„SwapDays – Dni Wymiany” w Krzyżowej
Gdzie: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, korytarz przy wejściu do Sali Sportowej
Kiedy: od wtorku, 10 marca, od godziny 9.00 do środy, 11 marca, do godz. 17.00!

Jak informuje Katarzyna Maziej-Choińska, specjalistka ds. PR Fundacji „Krzyżowa, ośrodek działa normalnie. – Wzmożony został reżim sanitarny, są częstsze dezynfekcje, ale pracujemy bez zmian – zapewnia i zachęca do udziału w wymianie.

/opr. red./

Poprzedni artykułWszystkie imprezy masowe odwołane, na granicach działają punkty sanitarne. Premier: rozważamy wprowadzenie kolejnych środków
Następny artykułGnali ponad 100 km/h. Zatrzymane cztery prawa jazdy