Strona główna Wydarzenia Nowoczesne, inteligentne i eleganckie wnętrze domu dzięki sprzętowi AGD

Nowoczesne, inteligentne i eleganckie wnętrze domu dzięki sprzętowi AGD

0

Poza nieszablonową stylizacją ścian, podłóg czy sufitów, warto pomyśleć o estetycznym sprzęcie gospodarstwa domowego. Urządzenia AGD i inne, mogą być nie tylko funkcjonalne, bogate w najnowsze zdobycze techniki, ale również eleganckie i skrojone na miarę wymarzonego wnętrza.

Bardzo dobrym rozwiązaniem, które spełnia powyższe kryteria, jest dobór sprzętu jednej marki. Zapewni on integralność stylizacyjną i technologiczną wyposażenia domu. Przykładem jest kolekcja znanego producenta sprzętu AGD kuchennego i użytku domowego Amica. – Kolekcja Amica Integra zapewni najnowsze technologie wspomagające wypełnianie obowiązków domowych. Mowa jest o szerokim zakresie temperatur, równomiernym pieczeniu. Natomiast Amica IN dopełni kuchnię innowacyjnym sprzętem o niebanalnym designie i wykonanym z najnowszych – wytrzymałych materiałów. Do szerokiej oferty uznanej marki zaliczamy lodówki, okapy, płyty grzejne, zmywarki oraz wiele innych – twierdzą doradcy ze sklepu internetowego Max Elektro.

Inteligentne rozwiązania
Marka Amica oferuje w swoich urządzeniach możliwość skorzystania z aplikacji na smartfona. Aplikacja umożliwia sterowanie sprzętem z telefonu bez obecności w kuchni. Dzięki takim funkcjom można zająć się innymi czynnościami w domu np. opieką na małoletnim dzieckiem i kontrolować pranie czy pieczenie! Można również rozpocząć pranie bez ręcznego ustawiania programatora. Taka technologia umożliwia błogi i spokojny wypoczynek po pracy. Zamiast programować ręcznie urządzenia typu zmywarka czy pralka, można zdalnie je uruchomić i wyłączyć, nie przerywając ulubionego serialu w najważniejszym momencie. Podobnie jest podczas relaksacyjnej kąpieli czy pilnej toalety. Ileż razy się zdarzyło, że w najmniej odpowiednim momencie urządzenie wszczęło alarm? Teraz z aplikacją, można panować zdalnie nad urządzeniami i zapobiec omówionym sytuacjom.

Szeroka oferta producenta
Marka Amica to nie tylko inteligentne rozwiązania czy komfort pracy w domu. To również szeroka oferta nietuzinkowych kształtów czy materiałów, które świetnie wkomponują się w różne wnętrza. Blendery, czajniki bezprzewodowe, lodówki, ekspresy do kawy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i w rozmaitych kształtach. Tak szeroka oferta sprzętu AGD oraz innych urządzeń sprawia, że można skomponować inteligentne i unikatowe aranżacyjnie wnętrze. Oczywiście należy wspomnieć także o grillu, kuchni gazowej czy piekarniku. Te urządzenia również mają nienaganne stylizacje, które wkomponują się w nowoczesne czy klasyczne wnętrza – dodają.

Nie tylko Amica
Gdzie szukać sprzętu AGD? Najlepiej w sklepach branżowych. Poza uznaną marką Amica punkty sprzedażowe, jak Max Elektro, oferują również innych znanych producentów sprzętu gospodarstwa domowego – jak chociażby Beco czy Bosch. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań względem urządzeń. Dodatkowo sklepy specjalizujące się w AGD doradzą klientowi najlepszy sprzęt, technologie oraz producenta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Sklepy oferujące szeroki wybór AGD mają również usługę dostawy kurierem czy możliwość kupna urządzeń na raty.

Czy wnętrze domu po wstawieniu sprzętu AGD musi być wyłącznie praktyczne? Absolut nie! Najnowsze urządzenia oferowane przez uznanych producentów to szeroki wybór inteligentnych technologii i niebanalnych wzorów.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSkradziono rower. Właścicielka apeluje o pomoc w jego odnalezieniu
Następny artykułNa meczach siatkówki nie będą sobie podawać rąk