Strona główna Wydarzenia Nie kupuj, spróbuj wypożyczyć!

Nie kupuj, spróbuj wypożyczyć!

0

Ile razy słyszałaś, że ciągle kupujesz nowe ubrania, szafy są przepełnione, a Ty nadal nie masz się w co ubrać na ważną okazję? A może jesteś minimalistką i ograniczasz ilość rzeczy, nawet gdy potrzebujesz nowej sukienki na jesień czy sukienki na wesele wahasz się i szukasz sposobu na obejście ich kupna? Okazuje się, że istnieje rozwiązanie idealne dla tych i wielu innych przypadków – internetowa wypożyczalnia ubrań!

Wypożyczalnie ubrań – dawniej a obecnie
Wypożyczalnie ubrań kiedyś kojarzyły się nam zapewne w głównej mierze ze strojami na bal karnawałowy czy innymi, nietypowymi kreacjami na jednorazowe wyjście. Szczególnie popularne były, i nadal są, wypożyczalnie ubrań dla dzieci – to one najczęściej potrzebują strojów super bohaterów czy zombie na szkolne eventy.

Obecnie wypożyczalnie ubrań mają inne przesłanki – powstaje ich coraz więcej z uwagi na chęć walki z rosnącym konsumpcjonizmem i tzw. „fast fashion”, czy szybko zmieniającymi się trendami, promowanymi szczególnie przez sieciówki odzieżowe. Ideę wspierają także ekolodzy i aktywiści, bo przez coraz gorszej jakości ubrania produkowane na masową skalę, zmieniające się na wystawach praktycznie co tydzień, wzrasta zanieczyszczenie planety. Kupujemy więcej za niższą cenę, wyrzucając inne, niekiedy nadal w dobrym stanie, ale już „niemodne” rzeczy. Ubrania recyklingowe, moda zrównoważona i dbanie o planetę to nowo panujące wartości. Oprócz skupienia się na sprawdzaniu jakości, oznakowaniu „fair trade” i ekologicznych materiałach, do powszechnego użytku coraz odważniej wchodzą wypożyczalnie ubrań, zwłaszcza internetowe. Jest to sposób na walkę z posiadaniem i lekarstwo na bezmyślny lans. Co oferują takie wypożyczalnie i jak to działa?

Sukienki na jesień, sukienki na wesele… Co jeszcze?
Oferta wypożyczalni ubrań e-garderobe.com to nie tylko sukienki na wesele – mamy tu cały przekrój garderoby damskiej! Znajdziemy tu piękne marynarki – klasyczne, dwurzędowe, wiązane, błyszczące czy bolerka. Dobierzemy bez problemu również spodnie – dopasowane rurki, cygaretki, spodnie typu paperbag czy z rozszerzanymi nogawkami. W asortymencie wypożyczalni ubrań nie brakuje też różnorodnych kombinezonów, awangardowych bluzek, kobiecych spódnic i płaszczy. Dobierzemy do stylizacji także dodatki: biżuterię i torebki. Do wyboru różne kolory, kroje i rozmiary, a szczególnie światowi projektanci! W ofercie tacy modowi twórcy, jak The East Order, Mila Owen, Kendall+ Kylie czy Keepsake. Poczuj się luksusowo w kreacjach od projektantów z wypożyczalni ubrań e-garderobe.com!

Ekonomia współdzielenia, czyli zalety internetowej wypożyczalni ubrań

  • Moda na wypożyczanie – skoro „wypożyczamy” filmy i seriale na Netlix, czemu by nie wypożyczać ubrań? Mniej kupujemy, mniej rzeczy posiadamy, mamy wokół siebie więcej przestrzeni i czujemy się lepiej – to sprawdzone!
  • Abonament miesięczny – to idealna opcja dla stałych klientów! Masz potrzebę korzystania z wypożyczalni ubrań częściej niż raz w miesiącu? Abonament to korzystna oferta dla Ciebie! Stała zniżka, 4 darmowe wysyłki, porady stylistyki i limitowane kolekcje na wyłączność!
  • Pranie i ubezpieczenie w cenie
  • Możliwość założenia luksusowej kreacji od projektanta dla każdej kobiety
  • Brak zmartwień o nagromadzenie ubrań w szafie – ubierasz raz i odsyłasz!
  • Wspierasz planetę – wypożyczalnia ubrań jest ecofriendly!
  • Zrobisz oszałamiające wrażenie dzięki światowej kreacji wartej nawet kilka tysięcy!
  • Sama wybierasz termin i miejsce dostarczenia kreacji – sukienki na jesień, sukienki na wesele i wielu innych.

Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą wypożyczalni ubrań e-garderobe.com i dobierz kreacje od światowych projektantów na każdą okazję: sukienki na jesień, sukienki na wesele, kombinezony, garnitury od PNK Casual, Vera Wang, Lily and Rose, By Malin.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułBiuro rachunkowe – najpopularniejsze usługi
Następny artykułNie żyje 15 ofiara koronawirusa w Polsce [Ministerstwo zdrowia zmienia dane]