Strona główna Sport Piłka nożna Nie dali przeciwnikom szans, zwyciężyli w stolicy Karkonoszy

Nie dali przeciwnikom szans, zwyciężyli w stolicy Karkonoszy

0

Bardzo udany turniej mają za sobą piłkarze Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2009. Podopieczni Jakuba Rosiaka okazali się najlepsi podczas imprezy organizowanej przez Karkonosze Jelenia Góra we współpracy z Organizacją Spełniania Marzeń Sport Evo.

W turnieju wystartowało osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się: Karkonosze Jelenia Góra, Lotnik Jeżów Sudecki, Bóbr Marciszów oraz Łużyce Lubań. W grupie B zagrali piłkarze Chojnika Jelenia Góra, Polonii-Stali Świdnica, Lechii Piechowice i Włókniarza Mirsk. Po niezwykłych emocjach i stojącym na wysokim poziomie widowisku, ostatecznie na najwyższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy Polonii-Stali Świdnica. W finale biało-zielono grali 2:1 Chojnika Jelenia Góra po trafieniach Hajdugi i Dudy. Trzecia lokata przypadła Karkonoszom Jelenia Góra, które w „małym finale” pokonały Lotnika Jeżów Sudecki. To jednak nie koniec znakomitych wieści. Nasz bramkarz – Mateusz Sikora został najlepszym zawodnikiem naszej drużyny, a Wiktor Duda najlepszym piłkarzem całego turnieju!

Skład Polonii-Stali Świdnica: Sikora, Dudek, Duda, Kołakowski, Jeziorny, Szwaczek, Jedliński, Hajduga, Monica, Zienkiewicz.

Poprzedni artykułSmoleński, Bolka, czy Państwa Podziemnego? Trzy pomysły na pomnik, ruszyły konsultacje
Następny artykułKierowca ciężarówki zapobiegł tragedii