Strona główna 0_Slider Zakładka „Na dowóz”, czyli nowe możliwości reklamy na portalu Świdnica24

Zakładka „Na dowóz”, czyli nowe możliwości reklamy na portalu Świdnica24

1

Prowadzisz restaurację, sklep czy inny punkt usługowy? Wprowadziłeś możliwość sprzedaży swoich produktów z dostawą do domu? Skorzystaj z nowej opcji reklamy w zakładce „Na dowóz” i dotrzyj do szerokiego grona klientów.

Ilustracja - pixabay

Dostosowując się do panującej sytuacji związanej z koronawirusem – przedsiębiorcy, właściciele sklepów i restauratorzy – często wprowadzają opcję dostaw do domu. Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy zupełnie nową zakładkę i sekcję „Na dowóz”. Dzięki nim możecie poinformować mieszkańców Świdnicy o sprzedaży produktów czy usług właśnie z dostawą do klienta. Dział ma też ułatwić naszym czytelnikom szybkie dotarcie do najważniejszych informacji – gdzie na terenie Świdnicy można zrobić zakupy nie wychodząc z domu i jaki asortyment w poszczególnych punktach jest dostępny.

Jak to działa? Nowa opcja reklamy „Na dowóz” to zakładka widoczna zaraz po otwarciu naszej strony, ale też zupełnie nowa sekcja podzielona na poszczególne kategorie usługowe – na przykład w tym momencie już istniejące „Sklepy na dowóz w Świdnicy” czy „Restauracje na dowóz Świdnicy”. W każdej z nich zainteresowani właściciele sklepów i restauratorzy mogą promować swoje produkty z dostawą do domu lub na wynos. Przy danym punkcie zawarte są najważniejsze informacje m.in. opis oferty, adres, godziny otwarcia, telefon czy strona internetowa. W przyszłości istnieje możliwość dołączenia do sekcji kolejnych kategorii usługowych. Skorzystaj z nowych opcji i dotrzyj do szerokiego grona odbiorców!

Szczegóły oferty reklamowej i koszt promocji w zakładce i sekcji „Na dowóz” uzyskasz w Dziale Marketingu i Reklamy portalu Swidnica24 – tel. 791 19 24 24, e-mail: [email protected]

/red./

Poprzedni artykułPożar hali przy Fabrycznej. Ewakuowano pracowników [FOTO]
Następny artykułTego nie możesz pominąć, jeśli jesteś właścicielem lub najemcą busa