Strona główna 0_Slider Koronawirus w Polsce. Jakie sklepy są otwarte w Galerii Świdnickiej?

Koronawirus w Polsce. Jakie sklepy są otwarte w Galerii Świdnickiej?

1

W związku z obowiązującym na terenie kraju stanem zagrożenia epidemicznego ograniczona została działalność centrów handlowych. Zamknięto także instytucje kultury, takie jak m.in. kina. O aktualnej sytuacji w Galerii Świdnicy informują jej przedstawiciele.

Do odwołania w Galerii Świdnickiej czynne będą jedynie: Intermarche (w godzinach 9.00-19.00), Rossmann (9.00-21.00), Apteka (9.00-21.00), Bluntland (10.00-18.00), Kolporter (9.00-18.00) – wyliczają przedstawiciele galerii. O ewentualnych zmianach świdnickie centrum będzie informować.

Przypomnijmy, stan zagrożenia epidemicznego został formalnie wprowadzony 14 marca. W rozporządzeniu wydanym przez ministra zdrowia wyszczególniono, że w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m² ustanawia się czasowe ograniczenie: „1. handlu detalicznego najemcom powierzchni handlowej, których przeważająca działalność polega na handlu: a) wyrobami tekstylnymi, b) wyrobami odzieżowymi, c) obuwiem i wyrobami skórzanymi, d) meblami i sprzętem oświetleniowym, e) sprzętem radiowo-telewizyjnym lub sprzętem gospodarstwa domowego, f) artykułami piśmiennymi i księgarskimi; 2. prowadzenia działalności gastronomicznej i rozrywkowej”.

/mn/

Poprzedni artykułOd dzisiaj zmiany na przejściu granicznym w Jędrzychowicach
Następny artykułNabór do przedszkoli trwa