Strona główna 0_Slider Kabaret Młodych Panów pod Ślężą

Kabaret Młodych Panów pod Ślężą [KONKURS]

0

Młodzi Panowie zaprezentują najnowszy program „To jest chore!”. Jak zapewniają kabareciarze nie zabraknie w nim zabawnych skeczy, zaskakujących puent, świetnych scenek łączonych oraz ironicznych piosenek. Występ znanego i lubianego kabaretu zaplanowano 19 marca w Ślężańskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce.

Najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza – zapowiada organizator.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem – zapewnia.

Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa – dodaje.

Występ Kabaretu Młodych Panów odbędzie się 19 marca w Ślężańskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce. Artyści zaprezentują swój program dwukrotnie. Bilety dostępne są na godz. 20.15.  Można je nabyć m.in. na www.kupbilecik.pl.

Kabaret Młodych Panów na artystycznej scenie występuje już ponad 15 lat. Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku w Rybniku. W skład zespołu wchodzą – Robert Korólczyk, Mateusz „Banan” Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk. Formacja zdobyła nagrody we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu wielokrotnie prezentowane były w programach telewizyjnych. Młodzi Panowie mają za sobą tysiące występów na żywo zarówno w kraju, jak i za granicą. Wydali w sumie 5 oficjalnych DVD, w tym „Liga Kabaretów – Kabaret Młodych Panów” (2007), „Z Młodymi jak najbardziej” (2009, „Bezczelnie Młodzi” (2012), 10/10 czyli urodziny (2015) oraz „Ślązisz is easy”(2019).

Wygraj wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów w Sobótce. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: wymienić Twoje ulubione skecze Kabaretu Młodych Panów (co najmniej trzy). Wiadomość zatytułowaną „KABARET” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 13 marca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/Materiały organizatora/