Strona główna Konkursy Jerzy Kryszak w Żarowie. Zmiana terminu występu

Jerzy Kryszak w Żarowie. Zmiana terminu występu [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jerzy Kryszak miał wystąpić w Żarowie 15 marca. Ze względu jednak na sytuację związaną z koronawirusem i wczorajszą decyzję premiera RP o odwołaniu imprez masowych w Polsce, organizator postanowił przełożyć występ na późniejszy termin. Wstępnie będzie to październik tego roku.

Satyryk ze swoim najnowszym programem Jerzy Kryszak SHOW miał wystąpić 15 marca w Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Aktualna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa spowodowała jednak odwołanie występu artysty w tym terminie. Wstępnie wydarzenie przełożono na października tego roku. Jak poinformował organizator, wszystkie do tej pory zakupione bilety (w tym wygrane w niniejszym konkursie) będą ważne. Dla osób, które chciałyby w takim wypadku zrezygnować z udziału w występie Jerzego Kryszaka, istnieje możliwość zwrotu biletów w kasie żarowskiego Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Dokładna data występu Jerzego Kryszaka w Żarowie będzie znana później. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Rozwiązanie konkursu!
Mimo zmiany terminu występu Jerzego Kryszaka, nasz konkurs nie został anulowany. Można było w nim wygrać dwa podwójne zaproszenia na nowy program tego artysty. By je otrzymać należało: wymienić co najmniej trzy role dubbingowe Jerzego Kryszaka. Do nich należą chociażby role: Django w „Ratatuj”, Gienka w „Pszczółka Maja. Film” (2014) czy Ogórka w animacjach „Auta” (2006), „Auta 2”(2011) i „Auta 3”(2017). Zaproszenia otrzymali: Piotr Bogucki i Karolina Plizga. Wygrane zaproszenia zachowują ważność. Gratulujemy!

/AN/
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułTo był rekordowy sezon na świdnickim lodowisku!
Następny artykułGaleria Świdnicka odwołuje imprezy, wprowadza wzmożony reżim sanitarny