W związku z obowiązującym od dnia 20 marca stanem epidemii w Polsce, na terenie gminy Świdnica do odwołania zostały wyłączone z użytkowania place zabaw, boiska sportowe, siłownie zewnętrzne, a także kompleks boisk Orlik

– Tam, gdzie nie ma możliwości fizycznego zamknięcia obiektów sportowych i rekreacyjnych zarządzanych przez gminę, apelujemy o rozsądne postępowanie i przestrzeganie zakazu korzystania z tych obiektów – zaznaczają przedstawiciele gminy.
Podobne zakazy wprowadzono wcześniej na terenie gminy Marcinowice oraz miasta Świdnica.
/mn/
![Gmina Świdnica. Uroczyście zakończono rok szkolny i pożegnano dyrektorów trzech podstawówek [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/KONIEC_ROKU_SZKOLNEGO_GMINA2026414-238x178.jpg)

![Prymusi i osobowości roku w szkołach gminy Świdnica z nagrodami [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/PRYMUSI_OSOBOWOSCI_2026123-238x178.jpg)

![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




