Strona główna 0_Slider Francuska komedia „Łatwo nie będzie” na deskach świdnickiego teatru

Francuska komedia „Łatwo nie będzie” na deskach świdnickiego teatru [KONKURS]

0

Wrocławski Teatr Komedia powraca do Świdnicy. Tym razem zaprezentuje klasykę francuskiej komedii „Łatwo nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a. To niezwykle zabawna sztuka o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom i tolerancji dla własnych wybryków. Spektakl zaplanowano 27 marca o godz. 19.00 w świdnickim teatrze.

Profesor matematyki romansujący ze swoją studentką, która za wszelką cenę chce go zaprowadzić do ołtarza… Jego córka artystka i jej „odrobinę” starszy chłopak lekkoduch… Matka i była żona profesora szukająca miłości i ciepła w ramionach młodszego partnera. Nie byłoby dobrej komedii bez roli elektryka, który łączy wszystkie postaci i wątki w jedną nieprzewidzianą całość, Nagromadzenie nieplanowanych sytuacji, buduje bardzo zabawną, wartką i dynamiczną akcję – zapowiada organizator.

„Łatwo nie będzie” to komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, opisująca poszukiwanie szczęścia i uczuć bez względu na wiek i status społeczny, oparta na świetnie przetłumaczonym tekście – dodaje.

Obsada:
Marion: Małgorzata Sadowska
Edouard: Maciej Tomaszewski
Marco: Wojciech Dąbrowski
Julie: Aleksandra Zienkiewicz
Sarah: Lucyna Szierok-Giel

Autor: Jean-Claude Islert
Przekład: Witek Stefaniak
Reżyseria: Wojciech Dąbrowski

Czas trwania: 100 minut + przerwa

Spektakl „Łatwo nie będzie” zaprezentowany zostanie 27 marca w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.00.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na sztukę „Łatwo nie będzie” w Świdnicy. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Kiedy premierę miał spektakl „Łatwo nie będzie” w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Komedia? Na wiadomości zatytułowane „TEATR KOMEDIA” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 20 marca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac Grunwaldzki
Następny artykułŚwidnickie Mistrzostwa w układaniu kostki Rubika stały się faktem! [FOTO/VIDEO]