Strona główna Wydarzenia Bramy skrzydłowe z aluminium marki ZALU

Bramy skrzydłowe z aluminium marki ZALU

0

Nowoczesne ogrodzenia skutecznie zabezpieczają posesję przed wtargnięciem nieproszonych gości, ale nie tylko. Wybór odpowiedniego modelu bramy podkreśli też niepowtarzalny charakter zewnętrznej aranżacji.

Dostępne ofercie sprzedażowej bramy skrzydłowe, podobnie jak pozostałe elementy konstrukcyjne systemu ZALU wykonane zostały z wysokiej jakości trwałego i wytrzymałego materiału – w tym wypadku aluminium lakierowanego metodą proszkową.

Bramy skrzydłowe marki ZALU występują w kilku różnych modelach. W standardzie wyposażone są w zawiasy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na częstą eksploatację, odbój, mocowanie automatu oraz maskownice pionowych przerw pomiędzy furtką a słupkami. Co więcej, na specjalne życzenie klienta można wyposażyć bramę w rygiel dolny wraz z zamkiem.

Zastosowanie modułowej konstrukcji zapewnia ogromną swobodę w kształtowaniu designu bramy, tak by jej wygląd w pełni odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego z klientów. Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe w postaci bram skrzydłowych sprawdzą się zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i firm – w tym konkretnym przypadku należy pamiętać o uzupełnieniu systemu ochrony terenu we właściwe dopasowany szlaban parkingowy.

Alternatywnym rozwiązaniem dla standardowych bram skrzydłowych z aluminium są nowoczesne bramy przesuwne, które także dostępne są w naszej ofercie sprzedażowej.

Co wyróżnia bramy ogrodzeniowe aluminiowe marki ZALU?

  •  Trwałość na lata

Bramy skrzydłowe wykonane zostały z profili aluminiowych. Materiał ten cechuje się niebywałą wytrzymałością i odpornością na szkodliwe oddziaływanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Oprócz tego warto wiedzieć o tym, że aluminium wykazuje właściwości antykorozyjne, co jest gwarancją długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania zamontowanego ogrodzenia.

  •  Skuteczna ochrona

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe dostępne w sprzedaży są dodatkowo zabezpieczane poprzez zastosowanie metody lakierowania proszkowego, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania naszych produktów. Idealnie gładka powłoka odporna jest zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, zapewniając skuteczną ochronę profili aluminiowych przez wiele długich lat.

  • Komfort użytkowania

Bramy skrzydłowe z aluminium posiadają wiele zalet. Oprócz solidnej i wytrzymałej konstrukcji warto tutaj wspomnieć również o tym, że w przeciwieństwie do bram przesuwnych ich montaż nie wiąże się z koniecznością przygotowania odpowiedniego betonowego fundamentu. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania furtki z dowolnej strony bramy.

  • Estetyczny design

Ogrodzenia tej marki wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym designem. Bramy skrzydłowe wykonane są z dbałością o najdrobniejszy detal, dzięki temu doskonale spisują się jako funkcjonalny element dekoracyjny upiększający architekturę budynku oraz otoczenie, który odpowiedzialny jest przede wszystkim za skuteczne zabezpieczenie terenu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCzy windy w świdnickich blokach są dezynfekowane?
Następny artykułUfundowane przez Franc-Textil przyłbice dotarły do świdnickiego szpitala