Strona główna Wydarzenia Żarów Zimowe wyprawy uczniów z Zastruża

Zimowe wyprawy uczniów z Zastruża [FOTO]

0

45 dzieci wzięło udział w zimowej półkolonii zorganizowanej przez stowarzyszenie „Nasze Dzieci – Wspólna Szkoła” z Zastruża. Program ferii opracowali sami uczestnicy.

Uczestnicy wzięli udział w zajęciach sportowo- rekreacyjnych na lodowisku, na basenie. Na sali zabaw Cinema Fun w Świdnicy uczestniczyli w zajęciach rozwijających kreatywność, pieczenia skomponowanej przez siebie pizzy. Ogromne wrażenie zrobiły wyjazdy do Ostoi nad Młynówką, gdzie uczestnicy wzięli udział w nietypowych zajęciach edukacyjnych: piekli chleb, szyli lalki, opiekowali się zwierzętami. W Wiosce Indiańskiej Pocahontas uczestniczyli w zajęciach terenowych, strzelali z łuku, tworzyli prace z gliny, bawili się przy ognisku. Nie zabrakło również zimowej wyprawy w góry, gdzie korzystając z zimowych warunków zjeżdżali na sankach i ogrzewali się przy gorącej pomidorówce. Organizacja wypoczynku pozwoliła na pożyteczne i czynne spędzenie wolnego czasu.

Za dofinansowanie wypoczynku serdeczne podziękowania zarządowi Stowarzyszenia „Nasze Dzieci – Wspólna Szkoła” złożyła Krystyna Wardach, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

/SP w Zastrużu, opr. mn/

Poprzedni artykułKidawa-Błońska przed Dudą i Biedroniem? Tak głosowali czytelnicy Swidnica24.pl
Następny artykułSetne urodziny pani Stanisławy. Świętowała razem z mieszkańcami Milikowic [FOTO]