Strona główna 112 Z ulicy prosto do aresztu. Poszukiwany mężczyzna wpadł z amfetaminą

Z ulicy prosto do aresztu. Poszukiwany mężczyzna wpadł z amfetaminą

0

Świebodziccy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, które miał przy sobie podczas aresztowania.

34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego od stycznia był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy. Do zatrzymania doszło w sobotę, 1 lutego na jednym z osiedli w Świebodzicach – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili „srebrne zawiniątko” z białym proszkiem. 34-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że biały proszek to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilkanaście porcji – dodaje Ząbek.

34-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułPo pijaku wjechał w mur i uciekł [FOTO]
Następny artykułNocny spacer z narkotykami [FOTO]