Strona główna Wydarzenia Wynajem namiotów na każdą okazję

Wynajem namiotów na każdą okazję

0

Namioty okolicznościowe to kategoria obecna w Polsce od wielu już lat. Gdy wchodziły one na rynek wiązano z nimi mnóstwo wątpliwości. Podnoszono kwestie bezpieczeństwa, oświetlenia, wentylacji, ogrzewania, logistyki i oczywiście estetyki. Tymczasem wszystkie te obawy szybko zaczęto eliminować i okazało się, że namioty mogą mieć wiele atrakcyjnych zastosowań. 

Wynajem namiotów na imprezy masowe
Namiot z przeznaczeniem dla imprezy masowej, pikniku czy koncertu to funkcjonalność, do której wszyscy się już przyzwyczaili. Wystarczy kawałek równego terenu, dobra logistyka, parę agregatów, zaplecze i można zorganizować koncert czy piknik. Wysokość namiotu umożliwia postawienie sceny, otwierane ściany zapewniają latem doskonałą wentylację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet najgłośniejszy koncert nie musi przeszkadzać mieszkańcom. Namioty można również łączyć modułowo, co zapewnia idealne dostosowanie do liczby osób, które powinny znaleźć się wewnątrz.

Wynajem namiotów na imprezy promocyjne
Jednym z pierwszych klientów firm zajmujących się wynajmem namiotów były dobrze prosperujące przedsiębiorstwa, które szybko zrozumiały potencjał tkwiący w takim rozwiązaniu. W namiotach zaczęto organizować imprezy integracyjne, imprezy promocyjne, pokazy i prezentacje. Bez względu na pogodę namioty stawały się miejscem zdarzenia promocyjnego lub tylko jego fragmentu, z cateringiem czy zespołem muzycznym. Dobra organizacja eventu i dbałość o szczegóły czyniły z namiotu centrum zdarzenia.

Jednocześnie duże firmy czy korporacje zaczęły adaptować powierzchnię reklamową jaką tworzą ściany namiotów. Identyfikacja firmy przeniosła się na powierzchnię namiotów do wielokrotnego użytku.

Wynajem namiotów na śluby i wesela
Stosunkowo wolno odbiorcy przekonywali się do skorzystania z namiotu do organizacji ślubu, wesela czy przyjęcia. A przekonali się wówczas, gdy okazało się, że namioty wypożyczane do tego celu są estetyczne, oryginalne i można zaprojektować je i zaaranżować według własnego pomysłu. Przestronne, doświetlone, z mnóstwem detali budujących wrażenie przytulności mogą staną w ogrodzie, parku czy na polanie. Bogato przybrane stoły, estetyczne krzesła, światło i dźwięk tworzą imponującą jadalnię i salę balową jednocześnie. Organizacja wesela w namiocie wymaga sporych umiejętności, ale nagrodą jest wspaniała atmosfera, bardziej przyjazna i integrująca niż tradycyjna uroczystość, zwłaszcza, że zwykle namawia się gości do swobodniejszego ubioru.

Wynajem namiotów na targi, konferencje i wystawy
Namioty sprawdzają się również jako miejsce dla wystaw, targów, konferencji czy ekspozycji różnego rodzaju materiałów. Targi organizowane na wolnym powietrzu lokowane są wyłącznie w różnej wielkości namiotach. Wystarczy identyfikacja, wyposażenie, dostarczenie prądu i każdy z namiotów pełni funkcję niezależnego stoiska targowego, ekspozycyjnego lub handlowego. Zwiedzający przechodzą od namiotu do namiotu, w pełni świadomie ich odrębności. Tak przygotowane imprezy targowe mogą odbywać się w każdym miejscu w plenerze.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidnicki „Krąg” zatańczy w Meksyku? Potrzebne wsparcie
Następny artykułPracowicie spędzili okres ferii zimowych