Strona główna Wydarzenia Wycieraczka zewnętrzna – jaką wybrać do naszego mieszkania?

Wycieraczka zewnętrzna – jaką wybrać do naszego mieszkania?

0

Wybór wycieraczki zewnętrznej nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Istotne jest to, aby jakość postawić na pierwszym miejscu. Priorytetem jest to, aby znaleźć model solidny, który skutecznie ochroni wnętrze naszego mieszania przed błotem, wilgocią, czy też piachem. Cena nie powinna być jedynym czynnikiem determinującym do zakupu. Lepiej zainwestować nieco więcej, a mieć pewność, że produkt pozostanie przez długie lata w nienaruszonym stanie.

Wycieraczki z włókna kokosowego
Włókno kokosowe świetnie chłonie wilgoć, a dodatkowo szybko wysycha. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest to naturalny materiał. Kolejnym atutem jest niska waga, która ułatwia przenoszenie. W dowolnym momencie można wytrzymać powierzchnię z kurzu i zanieczyszczeń. Nie bez znaczenia jest także nienaganne wzornictwo. Jest to wyśmienita propozycja dla tych, którzy cenią sobie atrakcyjny design.

Wycieraczka zewnętrzna z włókna kokosowego będzie wyjątkową ozdobą drzwi do mieszkania. Trzeba wspomnieć, że występuje ona w wielu wariantach. W sprzedaży dostępne są nie tylko modele w neutralnych barwach. Na specjalną uwagę zasługują kolorowe wycieraczki, które pokryte są niesztampowymi wzorami, czy też napisami.

Wycieraczki z gumy
Wycieraczki gumowe są niezwykle żywotne, dzięki czemu nawet po kilka miesiącach prezentują się, jak w dniu zakupu. Wydają się szczególnie dobrą opcją na sezon jesienny oraz zimowy. Faktem jest, że takie modele skutecznie pochłaniają rozmaite zanieczyszczenia, a tym samym zmniejszają ryzyko zabrudzenia wnętrza. Przed zakupem warto jest sprawdzić ofertę marki Alumatex, która posiada szeroką ofertę wycieraczek z tworzyw sztucznych.

Guma świetnie przylega do powierzchni, a zarazem jest dość ciężka. Nie trzeba więc obawiać się, że wycieraczka będzie przesuwać się podczas użytkowania. Ponadto wykazuje ona właściwości antypoślizgowe, co stanowi kolejną zaletę. Minimalistyczne wzornictwo usatysfakcjonuje wiele osób – wtapia się ono w otoczenie.

Wycieraczki tekstylne
Wycieraczka tekstylna na podkładzie z gumy stanowi połączenie subtelnego wzornictwa oraz praktycznej konstrukcji. Należy jednak mieć świadomość, że nie jest to najlepsza opcja na zimową porę. Takie modele częściej wybierane są na lato. Sprawdzają się podczas otrzepywania obuwia z piachu oraz kurzu. Podkładka z tworzyw sztucznych zwiększa stabilność i przyczepność produktu.

W okresie częstych opadów deszczu lub śniegu rozsądniej jest zastąpić wycieraczkę tekstylną modelem z tworzyw sztucznych. Na stronie Alumatex.pl można znaleźć nie tylko gotowe produkty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić wycieraczkę na wymiar.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOrganizacja wycieczki szkolnej – kulig
Następny artykułDo czego służy ploter tnący?