Strona główna Sport Piłka nożna Teksańska masakra piłą mechaniczną…

Teksańska masakra piłą mechaniczną…

0

Po raz drugi podczas przerwy zimowej juniorzy młodsi Polonii-Stali Świdnica pokonali swoich rówieśników z Lechii Dzierżoniów. Po wygranej 2:1 na własnym terenie, dziś nie daliśmy już żadnych szans przedstawicielowi ligi dolnośląskiej z Dzierżoniowa. Biało-zieloni zwyciężyli różnicą sześciu goli i zimą mogą pochwalić się wciąż 100% skutecznością wygranych sparingów.

Przypomnijmy, że na inaugurację przygotowań ograliśmy u siebie 5:1 Orła Ząbkowice Śląskie, a następnie pokonaliśmy Lechię w Świdnicy 2:1. Dziś w rewanżu nie pozostawiliśmy miejscowym już żadnych złudzeń, która z ekip jest zespołem lepszym. Już do przerwy było 3:0 dla świdniczan. Po zmianie stron wciąż dyktowaliśmy warunki, wygrywając ostatecznie 7:1! Na listę strzelców wpisali się: Hruszowiec (3), Yevtushenko, Michta, Reczyński i Istelski.

Jestem bardzo zadowolony z wyniku i samej gry, ale przede wszystkim z podejścia chłopaków. Słuchają i wynoszą wnioski, jeszcze dużo pracy przed nami, lecz określiliśmy sobie jasno cel i chcemy go zrealizować. W niedzielę kolejny ciekawy sparing przed nami, wydaje się że z jeszcze bardziej wymagającym rywalem – Miedzią Legnica (niedziela, 1 marca, godz. 17.00, stadion OSiR Świdnica) – komentuje trener drużyny juniorów młodszych Polonii-Stali Świdnica, Grzegorz Borowy.

Lechia Dzierżoniów – Polonia-Stal Świdnica 1:7 (0:3)

Polonia-Stal: Przyborowski, Wójtowicz, Kazimierczak, Kraszkiewicz, Zalewski, Hruszowiec, Yevtushenko, Michta, Staroń, Reczyński, Istelski, Doliński, Migas, M. Solarz, J. Solarz, Kałwak.

/MDvR/

Poprzedni artykułBędzie dofinansowanie do wymiany „kopciuchów”
Następny artykułSparingowo zagrali z niemieckim LHC Cottbus