Strona główna Temat dnia Świdniczanka wicemistrzynią Polski w makijażu permanentnym

Świdniczanka wicemistrzynią Polski w makijażu permanentnym [WYWIAD]

0

Zdobycie podium w swojej dziedzinie to spełnienie marzeń. Nikt jednak nie rodzi się mistrzem. Konsekwentne dążenie do celu, pogłębianie swoich umiejętności i odwaga, by sprawdzić je na mistrzostwach, to prosty przepis na sukces. O tym opowie Kamila Śliska, wicemistrzyni Polski w makijażu permanentnym i właścicielka Lumaki Studio w Świdnicy.

Jak się Pani czuje z pucharem w ręku?
Prawdę mówiąc nadal szczypię się, żeby sprawdzić czy to nie sen! To wspaniałe uczucie i ogromna motywacja do dalszej pracy. Zawsze daję z siebie wszystko i wiem, że moje klientki to doceniają. Ten puchar to również ich zasługa, zaufanie i wsparcie z ich strony dodają skrzydeł i pewności siebie.

Mistrzostwa Polski nie mogły być łatwe. Jak je Pani wspomina?
Mogłoby się wydawać, że z doświadczeniem jakie posiadam, wykonanie kolejnego makijażu permanentnego to formalność. Jednak pod presją czasu i oceny pracuje się zupełnie inaczej. Konkurencja na naprawdę wysokim poziomie też nie sprzyja relaksowi. W tym miejscu za wsparcie i zaangażowanie dziękuję mojej modelce.

Z jak wieloma konkurentkami musiała się Pani zmierzyć? Jak wyglądał proces wyłonienia zwycięzców?
Zgłoszenia napływały z całej Polski. Z 200 chętnych, na podstawie dokumentacji zdjęciowej dotychczasowej pracy, wyłoniono 16 najlepszych linergistek. To właśnie ta grupa miała możliwość wystartowania w mistrzostwach. Jak już wspomniałam, konkurencja była silna. Tym bardziej rozpiera mnie duma, że między mną a pierwszym miejscem był jedynie jeden punkt różnicy!

A jakie plany na przyszłość ma wicemistrzyni?
Mistrzostwa dały mi ogrom energii, pewności siebie i chęci dalszego rozwoju. Nie zamierzam osiąść na laurach, w tym roku startowałam w kategorii „junior”, teraz pora na kategorię „master”! Razem z mężem, który zajmuje się mikropigmentacją skóry głowy, zostaliśmy zaproszeni na targi w Warszawie i Poznaniu. Będziemy tam wykonywać pigmentacje pokazowe. Poza wyjazdami mamy ręce pełne pracy w naszym studiu, które prężnie się rozwija i cieszy coraz większą popularnością.

Pozostaje jedynie życzyć kolejnych sukcesów!
Dziękuję i zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie www.lumaki.pl oraz na fanpage’u na Facebooku @lumakistudio i instagramie @kami.sliska.lumakistudio, gdzie można zobaczyć efekty mojej pracy, wykonanych przeze mnie brwi metodą pudrową, która cieszy się teraz największym zainteresowaniem.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNie ma potwierdzonego przypadku koronawirusa w Polsce. 16 osób w kontakcie z sanepidem w Świdnicy
Następny artykułMiasto musi zwrócić mieszkańcowi środki zajęte za nieuiszczenie opłaty w Strefie Płatnego Parkowania