Strona główna Temat dnia Prezenty na komunię – propozycje, które pozytywnie zaskoczą Twoje dziecko

Prezenty na komunię – propozycje, które pozytywnie zaskoczą Twoje dziecko

0

Pierwsza Komunia to jedna z najważniejszych uroczystości nie tylko w życiu każdego dziecka, ale również rodziców oraz najbliższych członków rodziny, którzy zostali zaproszeni na wydarzenie. O ile o strój dla pociechy nie musimy się zanadto martwić (zwłaszcza jeżeli tak jak większość rodziców decydujemy się na albę), o tyle kwestia prezentów zawsze budzi nieco więcej emocji. Jaki upominek warto wręczyć dziecku z okazji Komunii? Oto nasze propozycje.

Dla miłośników gier
Nie ma się co oszukiwać – największą popularnością, jeśli chodzi o upominki na Komunię dla chłopców, cieszą się… konsole do gier, takie jak m.in. jedna z licznych generacji PlayStation czy XBOX. Jednak zanim upewnimy się, że to na pewno dobry pomysł na podarunek dla dziecka, warto uzmysłowić sobie fakt, że w niektórych przypadkach dzieci mając do wyboru godzinę gry na konsoli lub godzinę na podwórku z kolegami, często wybierają pierwszą propozycję. Dlatego warto rozważyć inne możliwości…

Dla miłośników literatury (i nie tylko)
Wbrew pozorom prezenty na komunię nie muszą być wprost naszpikowane nowoczesną technologią. Doskonałym wyborem są chociażby książki, które rozwijają wyobraźnię u najmłodszych, a także pomagają zgłębić i poszerzyć wiadomości na temat danej pasji. Obecnie asortyment dostępnej w księgarniach literatury jest tak bogaty, że bez wątpienia znajdą się propozycje zarówno dla miłośników świata zwierząt, młodych adeptów sztuki gotowania, ciekawych świata młodych podróżników czy fanów sportu.

Dla małych sportowców 
Można powiedzieć, że zakup roweru na Pierwszą Komunię to już wieloletnia tradycja. Jednakże współczesne modele znacznie różnią się od tych sprzed kilku lat – obecnie normą są ułatwiające jazdę przerzutki, atrakcyjny wizualnie design i co najważniejsze ogromny wybór. Niestety jest to niemały wydatek dla domowego budżetu, dlatego może to być świetny pomysł na wspólny prezent od kilku członków rodziny.

Jeśli oferta modeli rowerów nie jest dla nas satysfakcjonująca, a chcielibyśmy podarować dziecku prezent, który umili mu dojazd np. do szkoły, czy też na zajęcia dodatkowe warto rozważyć zakup hulajnogi. W tym przypadku funkcjonalność łączy się z designem oraz przyjazną dla portfela ceną – w Internecie dostępne są np. modele składanych hulajnóg, których kwota nie przekracza 140 złotych. Jeśli chodzi o modele tutaj również jest w czym wybierać.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułFotel masujący – remedium na zmęczenie i stres
Następny artykułRodzaje past do zębów