Strona główna 112 Potrącenia na al. Niepodległości i Ofiar Oświęcimskich

Potrącenia na al. Niepodległości i Ofiar Oświęcimskich

9

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w niedzielny wieczór na ulicach Świdnicy. Na al. Niepodległości potrącona została kobieta, a pół godziny później na ulicy Ofiar Oświęcimskich poszkodowany został pieszy mężczyzna.

Do zdarzenia na al. Niepodległości doszło około godziny 17.45. Świadkowie wezwali na miejsce służby ratunkowe. Według ustaleń policji, 46-latka została potrącona przez kierującego Daewoo Lanosem. W momencie wypadku kobieta miała znajdować się na przejściu dla pieszych. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Kierowca auta był trzeźwy. Potrącona piesza, która najprawdopodobniej doznała urazu nogi, została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Około godziny 18.15 doszło do kolejnego potrącenia, tym razem na ulicy Ofiar Oświęcimskich. Poszkodowany został mężczyzna, który również miał przechodzić przez przejście dla pieszych. Został zabrany do świdnickiego „Latawca”. Kierujący osobowym Hyundaiem Coupe był trzeźwy. 73-letni pokrzywdzony ma złamaną nogę i wymaga długotrwałego leczenia.

/mn/

Poprzedni artykułZmarł wieloletni radny Gminy Świdnica
Następny artykułZaułek Świętokrzyski wystawiony przez komornika na licytację