Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

27

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”.

Świdnica, ul. Marcinkowskiego:

Świdnica, ul. Budowlana:

Świdnica, ul. Długa:

Świdnica, ul. Gdyńska:

Świdnica, ul. Ofiar Oświęcimskich:

Świdnica, pl. Kombatantów:

Świdnica, ul. Spółdzielcza:


Świdnica, ul. Riedla:

Świebodzice:

Żarów, ul. Mickiewicza:

 

Świdnica, ul. Okrężna:

Świdnica, ul. Rolnicza:

Strzegom, ul. Legnicka:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułOgrywamy na własnym parkiecie PGE Turów Zgorzelec! [FOTO]
Następny artykułRuszyła MEGA WYPRZEDAŻ samochodów KIA w Świdnicy!