Strona główna Wydarzenia Lampy designerskie – 4 pomysły na wyjątkową aranżację

Lampy designerskie – 4 pomysły na wyjątkową aranżację

0

Lampy designerskie, oprócz swojej podstawowej funkcji, pełnią rolę niepowtarzalnych ozdób i urozmaicenia wnętrza naszego mieszkania. Idealnie pasują do nowoczesnego stylu, ale potrafią równie skutecznie rozświetlić klasyczne kuchnie, salony czy sypialnie. Nie bez przyczyny coraz więcej osób kieruje swoją uwagę w ich stronę. Sprawdź najpopularniejsze trendy już teraz!

  1. Nowoczesność w każdym calu
  2. Lampy wpuszczane w sufit
  3. Coś klasycznego
  4. Jedyny taki gabinet

Każdy posiada w domu bądź mieszkaniu jedno specjalne pomieszczenie, które pełni rolę oazy oraz świątyni; miejsce, gdzie ładuje baterie, odpoczywając po codziennych trudach. Dla jednych może być to sypialnia, dla innych salon czy gabinet. Ważne jednak, że każdy chce to wnętrze odpowiednio pod siebie wyposażyć i nadać charakter odzwierciedlający własne upodobania. I tutaj pojawiają się lampy designerskie, które są nieopisaną pomocą do osiągnięcia celu. Ich szeroki wybór oraz wysoka jakość wykonania pozwoli nam spełnić praktycznie każdą wizję.

Nowoczesność w każdym calu
Styl nowoczesny jest jednym z popularniejszych wyborów dzisiejszych czasów podczas aranżacji wnętrz. Za jego pomocą można uzyskać uniwersalny, często futurystyczny wygląd pomieszczenia. To on zapewni nam lampy o abstrakcyjnych kształtach, ale również modele, które swoją prostotą oraz elegancją wzbudzą spore zainteresowanie wśród naszych gości.

Lampy wpuszczane w sufit
Kolejnym dobrym rozwiązaniem, poniekąd nawiązującym do nowoczesnego stylu, są lampy wpuszczane w sufit. Sprawdzają się idealnie w pomieszczeniach, które wymagają dobrego oświetlenia, gdyż dają możliwość swobodnego rozmieszczenia ich na suficie – praktyczne oraz eleganckie rozwiązanie. Warto pamiętać o możliwości uruchomienia jedynie części lamp, stwarzając tym nastrój, np. podczas romantycznej kolacji.

Coś klasycznego
Pamiętajmy, że lampy designerskie można wykorzystać w wielu różnych stylach, nawet klasycznych jak np. prowansalski. Ich umiejętne dobranie oraz wkomponowanie do pomieszczenia sprawi, że poczujemy się niemal jak podróżnicy w czasie. W końcu co zapewni większy klimat w klasycznej biblioteczce jeśli nie lampy kinkietowe?

Jedyny taki gabinet
Urządzenie własnego gabinetu ma dla wielu ludzi niebagatelne znaczenie. Wielkie biurko, regały po brzegi wypełnione książkami, gustowny barek z drogimi alkoholami, skórzane fotele. Jednak, żeby efekt końcowy oddawał pełen charakter pomieszczenia, niezbędne jest dobre oświetlenie. Takowe zapewnią unikatowe lampy inspirowane najpiękniejszym oświetleniem rodem z XIX i XX w. – w stylu klasycznym czy nawet kryształowe, chcąc uzyskać efekt godny elit.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPaulina Lenda-Kozub z kolejną nagrodą! [FOTO]
Następny artykułGrand Prix Polski na Żużlu Warszawa 2020 – gratka dla fanów motoryzacji już w maju