Strona główna 0_Slider Koncert z największymi przebojami muzyki przedwojennej

Koncert z największymi przebojami muzyki przedwojennej [KONKURS]

0

„Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Ostatnia niedziela” i wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego będzie można usłyszeć w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Koncert Muzyki Przedwojennej z udziałem solistów polskich i międzynarodowych oper zaplanowano 22 marca.  

Po spektakularnym sukcesie Koncertu  Wiedeńskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę – Koncert Muzyki Przedwojennej.  Projekt w wykonaniu  niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco w największych polskich salach koncertowych! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! – zapowiada organizator.

W programie znajdą się między innymi takie przeboje jak: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego.  Zabrzmią największe przeboje ze starych filmów i operetek oraz ogniste tanga i czardasze. Usłyszą Państwo między innymi melodie  z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych – dodaje.

Koncert Muzyki Przedwojennej w Wałbrzychu odbędzie się 22 marca w Filharmonii Sudeckiej. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 90 zł można zakupić w kasie Filharmonii Sudeckiej (ul. Słowackiego 4) – tel. 501 674 397, GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.) – tel. 515 985 232; bilety online na www.kupbilecik.pl

Wygraj zaproszenie!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Przedwojennej w Wałbrzychu. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu, odpowiedzieć na pytanie: W okresie międzywojenny mamy mnóstwo wielkich twórców, wybitnych artystów, niezapomnianych muzyków oraz gwiazd kina. Wśród nich polska aktorka, która podbiła Hollywood. Królowa filmów niemych grała m.in. w „Hiszpańskiej tancerce”, „Zakazanym raju”, „Hotelu Imperial” czy „Miłości aktorki”. Była narzeczoną Charliego Chaplina, partnerką Rudolfa Valentino i żoną gruzińskiego księcia Serge’a Mdivaniego. Jak się nazywała? Wiadomość zatytułowaną „KONCERT” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/