Strona główna Kultura Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi!

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi!

1

7 lutego Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Bad Boy” w reżyserii Patryka Vegi. Już dziś kup bilet i zobacz historię o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. „Bad Boy” wejdzie na ekrany 20 lutego. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Patryk Vega uwielbia prowokować widownię tworząc produkcje nie tylko kontrowersyjne, ale i niesamowicie popularne. Vega w przeszłości obnażył słabości policji („Pitbull: Nowe porządki”, „Pitbull: Niebezpieczne kobiety”), służb specjalnych („Służby specjalne”), lekarzy („Botoks”) i polityków („Polityka”). Teraz kontrowersyjny twórca wziął się za polską piłkę nożną.

„Bad Boy” opowie o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. Dwóch braci (Maciej Stuhr i Antoni Królikowski), jedna kobieta (Katarzyna Zawadzka), a w tle kibicowskie gangi i skandale Stadionowa mafia, kibole, ustawianie meczów, szemrani właściciele klubów, wielkie pieniądze i jeszcze większe przekręty – to wszystko widzowie znajdą w filmie „Bad Boy”, który będzie miał premierę 20 lutego.

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 20-23 lutego. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl

/Materiały Cinema3D/

Poprzedni artykułNajmłodsi recytowali wiersze. „Zimowa Gwiazda” w Mrowinach
Następny artykułNiebezpieczne manewry na Wałbrzyskiej [VIDEO]