Strona główna Sport Piłka nożna Znakomicie weszli w serię zimowych sparingów

Znakomicie weszli w serię zimowych sparingów

0

Bardzo udane występy mają za sobą młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica. Trampkarze dowodzeni przez trenera Tomasza Oleksego pokonali na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka i Rekreacji rówieśników z Miedzi Legnica aż 5:1, natomiast juniorzy ograli Górnika Polkowice 4:3!

W ciągu ostatniego tygodnia zagraliśmy dwa wartościowe sparingi. W środę z bardzo silnym fizycznie Kolejarzem Łódź (0:0) oraz w sobotę z ekipą Miedzi Legnica (5:1). Ponad trzydziestu zawodników miało okazję zaprezentować swoje umiejętności i z poziomu gry można być zadowolonym. Dobra gra, zwłaszcza w sobotnim występie, gdzie udało się strzelić 5 goli może cieszyć. Sporo pracy jeszcze jednak przed nami, jest ciągle kilka elementów, które chcemy poprawić i na tych detalach szczególnie się skupimy w najbliższych tygodniach – komentuje trener świdnickich trampkarzy, Tomasz Oleksy. Dwa gole strzelił Jakub Solarz, po jednym dołożyli Gliwa, Safian i Kałwak.

Skład: Widła, Wiecheć, J. Solarz, Duda, Migas, Paliński, Nowak, Bujak, Ratajczak, Safian, Korab, Taratuta, Kałwak, Jesionka, M. Solarz, Król, Gliwa, Lipiński.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także juniorzy starsi Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni Sebastiana Ratajczaka ograli u siebie groźnego Górnika Polkowice 4:3. Biało-zieloni rozpoczęli od mocnego uderzenia i prowadzili już 3:0. Rywale zaczęli się zbliżać, ale ostatecznie zdołaliśmy zwyciężyć. Dla świdniczan strzelali: Dorian Krakowski, Kacper Stachurski, Bartosz Doliński z rzutu karnego i Paweł Czarny.

Skład: Doliński, Makówka, Kurzeja, Żukowski, Sieradzki, Czarny, Stachurski, Reif, Madziała, Krakowski, Śmietana, Lepak-Przybyłowicz, Grzywa, Hawryluk.

/MDvR/

Poprzedni artykułDrugie podejście do budżetu Świebodzic. Tym razem zostanie przyjęty?
Następny artykułZ Wolsztyniakiem o kolejne trzy punkty