To było spore przeżycie dla najmłodszych zawodniczek Miejskiego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica. Młode adeptki tej dyscypliny sportu wzięły udział w środę, 29 stycznia w meczu Ligi Siatkówki Kobiet – najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju.
W stolicy Dolnego Śląska #Volley Wrocław podejmował ekipę ŁKS-u Łódź. Młode świdniczanki żywiołowo dopingowały przez całe spotkanie drużynę miejscowych. Górą były jednak łodzianki, wygrywając 3:0. Po meczu był czas na wspólne zdjęcia i autografy. Z pewnością uczestnictwo w meczu Ligi Siatkówki Kobiet i przyglądanie się z bliska grze zawodniczek z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, na długo pozostanie w pamięci naszych młodych siatkarek.
/MDvR/


![Ostatni mecz domowy. Polonia gra u siebie z Deltą [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-10-238x178.jpg)
![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)


