Strona główna Sport Piłka ręczna Szare Wilki musiały uznać wyższość niemieckiego czwartoligowca

Szare Wilki musiały uznać wyższość niemieckiego czwartoligowca

0

Za piłkarzami ręcznymi ŚKPR-u Świdnica pierwszy sparing przed rundą rewanżową w rozgrywkach II ligi. W piątek, 10 stycznia w Goerlitz świdniczanie minimalnie ulegli niemieckiemu czwartoligowcowi SV Koweg 29:31.

– Mecz miał znaczenie wybitnie szkoleniowe, do wyniku nie przywiązujemy żadnego znaczenia. Z różnych przyczyn zabrakło dzisiaj Patryka Dębowczyka, Karola Kozaka i Dawida Pęczara, ale zagrali dwaj gracze z rocznika 2001 – Norbert Bal i Wojciech Kryśpiak, a w bramce rozpoczął Rafał Wiszniowski – mówi Arkadij Makowiejew, prezes ŚKPR-u. W okresie przygotowawczym Szare Wilki zmierzą się jeszcze z ligowym rywalem – GOKiS-em Kąty Wrocławskie (wtorek, 14.01, godz. 19.30, Świdnica) i czeskim drugoligowcem z Nachodu (piątek, 17.01, godz. 19.00, Świdnica).

Na półmetku rozgrywek II ligi ŚKPR plasuje się na trzecim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do drugiej Żagwi i ośmioma do pierwszego Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie. Runda rewanżowa rozpocznie się 25 stycznia. W pierwszym meczu Szare Wilki zmierzą się z Orlikiem Brzeg.

SV Koweg Goerlitz – ŚKPR Świdnica 31:29 (16:11)

ŚKPR: Wiszniowski, Olichwer, Jabłoński – Chmiel 7, Borowski 6, Starosta 4, K. Stadnik 3, Kryśpiak 2, Jankowski 2, Bal 2, Jaroszewicz 1, Wołodkiewicz 1, Etel 1, Redko

/ŚKPR/

Poprzedni artykułRuszyła licytacja dla WOŚP w Galerii Świdnickiej [FOTO]
Następny artykułBobry mają się znakomicie