Strona główna Sport Sukces zbiórki podczas VIII Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Sukces zbiórki podczas VIII Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej [VIDEO]

0

4 stycznia w hali sportowej na Zawiszowie odbyła się ósma edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football. Dzisiaj zostały podliczone wszystkie datki. 

Zdjęcie udostępnione przez Wiesława Żurka

Do Świdnicy zawitała cała plejada gwiazd sportu, znakomici dziennikarze sportowi, przedstawiciele show-biznesu oraz politycy. W tym roku beneficjentem imprezy jest czwórka dzieci: Adam Szczurek, Konrad Cyparski, Adam Chodyniecki i Ksawery Zbroszczyk.

Właśnie przed chwilą w siedzibie Santander Bank Polska SA, Oddział I w Świdnicy przeliczyliśmy komisyjnie wszystkie pieniądze, które zebraliśmy 4 stycznia podczas naszej charytatywnej imprezy, zbiórka publiczna nr 2020/11/OR. Po raz kolejny okazało się, że nasza praca włożona w przygotowanie VIII już edycji tego charytatywnego przedsięwzięcia oraz bezinteresowna pomoc wielu przyjaciół naszej Fundacji nie poszła na marne. Również po raz kolejny okazało się, jak ogromne pokłady dobra, empatii tkwią w każdym człowieku. Kochani dowodem na to jest kwota 64.006,80 zł! To pieniądze, które już niebawem po dotarciu do nas wszystkich przelewów trafią do beneficjentów VIII Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Kochani, wszyscy razem, którzy uczestniczyliśmy w tej imprezie, przyczyniliśmy się do tego, że na twarzach tych chorych dzieciaków pojawił się uśmiech. Sprawiliśmy również to, iż na twarzach ich rodziców pojawiły się łzy wzruszenia i szczęścia. I to jest bezcenne – podkreśla Wiesław Żurek, inicjator i główny organizator turnieju, dziękując jednocześnie wszystkim osobom prywatnym, drużynom i formom za ogromne zaangażowanie hojność.

VIDEO z turnieju autorstwa Mariusza Ordyńca:

Więcej o turnieju można znaleźć pod linkiem: https://swidnica24.pl/2020/01/pilkarskie-swieto-w-szczytnym-celu-viii-charytatywny-halowy-turniej-pilkarski-duzo-zdjec/

Poprzedni artykułMaturzyści po raz szesnasty zatańczą poloneza na Rynku
Następny artykułJaworzyna Śląska polityczną Polską w pigułce?