Strona główna 0_Slider Styczeń w obiektywie czytelników

Styczeń w obiektywie czytelników [KONKURS]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Prześlij zdjęcie wykonane w styczniu 2020 roku w Świdnicy lub w okolicach i wygraj bilety do kina.

Przegląd zespołów kolędniczych, 9 stycznia 2020, fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do kolejnego konkursu z cyklu „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. Tym razem w obiektywie mijający styczeń, w którym z pewności nie brakuje ciekawych kadrów, ujmujących piękno przyrody czy architektury Świdnicy lub okolic. Fotografie mogą przedstawiać też niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty wykonane w tym miesiącu.

Do konkursu można zgłosić tylko jedno zdjęcie, własnego autorstwa. Należy je przesłać na adres: [email protected]. Mail musi zawierać także imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl. Wiadomość należy zatytułować: „Zdjęcie miesiąca”.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają zaproszenia do kina. Do wygrania jest aż 12 biletów na dowolne seanse w świdnickim Cinema3D. Ponadto wszystkie przesłane do redakcji zdjęcia zostaną zamieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 7 lutego, wtedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułPrzez trzy lata pomogli setkom zwierzaków. Świdnickie schronisko zachęca do adopcji i przekazania 1%
Następny artykułKolejne ogłowione drzewa w Świdnicy [FOTO]