W styczniu 2020 roku pani Stanisława Wojtyra z Jaroszowa świętowała swoje setne urodziny. Jubilatkę odwiedzili samorządowcy i urzędnicy z gminy Strzegom.
Dostojną jubilatkę w jej domu odwiedzili goście: burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, zastępca burmistrza – Wiesław Witkowski, radna z Jaroszowa – Krystyna Lewicka oraz zastępca kierownika USC – Aneta Zaskórska, którzy wręczyli stulatce kwiaty, złożyli najlepsze życzenia i wraz z nią skosztowali urodzinowego torta.
Pani Stanisława wychowała 5 dzieci, doczekała się 9 wnuków i 10 prawnuków.
/UM Strzegom, opr. mn/


![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







