Strona główna Kultura Punk, metal i elektro-pop. Orkiestrowe granie w Klubie Bolko

Punk, metal i elektro-pop. Orkiestrowe granie w Klubie Bolko

0

Niedzielne koncerty w ramach świdnickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się w Klubie Bolko. Wydarzenie zacznie się o godzinie 18.00 i zakończy przed 21.00. Na żywo wystąpią 3 zespoły a na ekranie będzie można zobaczyć teledyski wykonawców z Pol’and’rock Festival 2019.

ZIMNA WOJNA (punk rock) pojawi się na scenie po 18:00.
Grupa założona we Wrocławiu w 2016 roku przez nieślubne dzieci Czterech Jeźdźców Apokalipsy i Myszki Miki. Gościli wcześniej w Świdnicy razem z The Analogs. Muzyczne połączenie kakofonii i absurdu, podlane dużą dawką rockandrollowej, melodyjnej energii. Ich filozofia sprowadza się do jednego zdania: „Gramy nieczysto, ale za to nierówno!”. W zeszłym roku wydali debiutancki album „Nienawidzę”.

PLETHORA (meta) pojawi się na scenie po 19:00
Ich muzyka to metal z elementami muzyki progresywnej i rockowej, metal bardzo szybki i energetyczny, pełen wpadających w ucho ostrych riffów, pulsujący rytmem i zaskakujący kobiecym wokalem. Świdnickim fanom muzyki ekstremalnej nie trzeba ich przedstawiać – wielokrotnie występowali na scenie Klubu Bolko a w zeszłym roku także na Dniach Świdnicy. Opecnie pracują nad następcą debiutanckiego albumu „Age of Changes” (2017).

NOWE MUSIC (elektro-pop) pojawi się na scenie po 20:00
Zespół Nowe to wypadkowa dwóch światów muzycznych, delikatnego wokalu (Natalia Widuto) oraz zróżnicowanych, elektronicznych podkładów (Mateusz Chochołek). Materiał, który wykona zespół pochodzi z wydanej w zeszłym roku płyty „Retro Pop”. Świdnicki duet, który wpadnie Wam w ucho i oko (bo mają na koncie też 4 teledyski)!

Podane godziny są orientacyjne. W kawiarni będą wyświetlane teledyski takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Happysad, Krzysztof Zalewski oraz innych artystów, którzy w zeszłym roku wystąpili na Pol’and’rock Festival.

/ŚOK, opr. mn/

Poprzedni artykułDzieci z Zastruża z kolędą u seniorów
Następny artykuł470 tysięcy na remont zabytków. Można składać wnioski o dotację