Strona główna Temat dnia Obóz fitness dla kobiet nad morzem z MALVĄ!

Obóz fitness dla kobiet nad morzem z MALVĄ!

0

Świdnickie Biuro Turystyczne MALVA wspólnie z ENERGIA Fitness Klub serdecznie zaprasza kobiety w każdym wieku na wakacyjny obóz fitness. Tygodniowe wczasy połączone z zajęciami fitness, zabiegami leczniczymi, wykładami na temat zdrowego odżywiania i diety zaplanowano w komfortowym, nadmorskim hotelu MEDICAL FIT & SPA AKCES w Dźwirzynie.

W programie wakacyjnego turnusu  m.in. nocleg w komfortowych pokojach z łazienkami, basen, sauna, jacuzzi, 5 pysznych posiłków dziennie, które pozwolą na wdrożenie dobrych nawyków żywieniowych w życiu codziennym, zabiegi lecznicze z niezbędną konsultacją lekarską w hotelu, zajęcia fitness z doświadczoną instruktorką (step tabata, turbo spalanie i wiele innych), ćwiczenia na siłowni dla chętnych pań, wykłady o tematyce żywieniowej z profesjonalną dietetyczką i możliwość dodatkowych, indywidualnych konsultacji, nordic walking, dostępny kort tenisowy, gimnastyka w basenie, gimnastyka poranna na plaży, wieczorki taneczne.

Zapraszamy na niezapomnianą wakacyjną przygodę w kobiecym gronie, która może zmienić na dobre Twoje dotychczasowe nawyki i życie całej Waszej rodziny – zachęca Malwina Szkudlarek z Biura Turystycznego MALVA w Świdnicy.

Termin: 6-12 lipiec 2020r.

Cena: 1750 zł (w cenę wliczone: ubezpieczenie NNW i przejazd komfortowym autokarem oraz wszystkie atrakcje wymienione powyżej, bez żadnych dodatkowych kosztów)! Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

(Zaliczka płatna do 17.02.2020r. w wysokości 200 zł.)

Zapisy:
Biuro Turystyczna MALVA: mailowo – [email protected], telefonicznie – 790 848 970 lub w facebook’owej wiadomości prywatnej (biuro znaleźć można wpisując na facebooku: @malwinaszkudlarek lub po prostu: MALVA Biuro Turystyczne).

Fitness Klub ENERGIA: w recepcji klubu lub pod numerem telefonu 531 433 100

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNie żyje Maria Bor, autorka świdnickich rzeźb renifera i „Odlewnika”
Następny artykułKsiążka pisarki ze Świdnicy z nominacją w konkursie historycznym. Trwa głosowanie