Strona główna Kultura Książka pisarki ze Świdnicy z nominacją w konkursie historycznym. Trwa głosowanie

Książka pisarki ze Świdnicy z nominacją w konkursie historycznym. Trwa głosowanie

0

 

Powieść świdnickiej autorki Heleny Semenetz otrzymała nominację i zakwalifikowała się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu na „Najlepszą książkę historyczną drugiego półrocza”. Tym razem głosowanie zadecyduje – czy świdniczanka znajdzie się w gronie wyróżnionych historycznych pisarzy.

Powieść świdniczanki „Klucz życia” w pierwszym etapie ogólnopolskiego konkursu historycznego uzyskała wynik 26 proc. głosujących, dzieląc pierwsze miejsce z inną publikacją w kategorii „Historia niebanalna”.

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos w plebiscycie na „Najlepszą książkę historyczną drugiego półrocza”. Dzięki Państwa zaangażowaniu moja książka uzyskała nominację i zakwalifikowała się do drugiego etapu tego konkursu. To dla mnie bardzo wielkie wyróżnienie – mówi świdniczanka Helena Semenetz.

Po raz kolejny można więc wesprzeć autorkę i jej powieść, która powstała z wielkiej pasji do starożytnego Egiptu i z poszukiwań prawdy o dziejach królowej Nefretete. Tym razem oddane głosy zadecydują o wyborze laureatów konkursu. Głosowanie odbywa się na stronie:  https://www.historiazebrana.pl/glosowaniei potrwa do 19 stycznia.

Ogólnopolski plebiscyt „Historia zebrana” organizowany jest przez portal historyczny Histmag.org oraz serwisu Granice.pl – wszystko o literaturze.

 /www.semenetz.com/

Poprzedni artykułObóz fitness dla kobiet nad morzem z MALVĄ!
Następny artykułCo robić w tej sytuacji? Absurdy po świdnicku