Strona główna 0_Slider Moto Orkiestra gra po raz piąty!

Moto Orkiestra gra po raz piąty! [FOTO/VIDEO]

0

Miłośnicy motoryzacji, szybkie samochody, klasyczne „maluszki”, a wszystko to pod wielkim sercem będącym od lat znakiem rozpoznawczym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz piąty na osiedlu Zawiszów w Świdnicy gra Moto Orkiestra. 

Tradycyjnie od wczesnych godzin porannych przy ul. Bolesława Krzywoustego pojawiały się sportowe samochody. Na zgromadzonych czekają nie tylko „rajdówki”, ale również klasyki motoryzacji i licytacje, w których wygrać można ciekawe nagrody rzeczowe.Każdy chętny będzie miał okazję przejechać się z wybranym przez siebie mistrzem kierownicy, a do wylicytowania jest nawet lot helikopterem. Najważniejsza jednak dla organizatorów jest pomoc – Na licytacji mamy mnóstwo rajdowych gadżetów od felg i zderzaków po obrazy czy koszulki. Poza tym w zamian za przysłowiowe wrzucenie pieniążka do puszki można wylicytować złoty pierścionek, wygrać elektryczne BMW na weekend czy pojeździć w specjalnie przygotowanym do tego Smarcie na symulatorze – mówili organizatorzy.

V Moto Orkiestra będzie grała do godziny 15:00 przy ul. Bolesława Krzywoustego na świdnickim osiedlu Zawiszów, następnie organizatorzy wraz ze sportowymi samochodami jadą na kolejne licytacje do miejscowości Strzelce w gminie Marcinowice. 

/Tekst: Artur Ciachowski/

FOTO/VIDEO: Artur Ciachowski

Poprzedni artykułSpory tłok w tabeli rozgrywek
Następny artykułZnakomity mecz kadetek Polonii. Ogrywamy lidera!